jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۸۲۵۳   ۰۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۵۴

هافبک صربستانی پرسپولیس بدون دریافت پول بالاخره ایران را ترک کرد.

"مارکو" بدون پول از پرسپولیس رفت

مارکو هافبک صربستانی تیم فوتبال پرسپولیس که یکی از خریدهای پرانتقاد پرسپولیسی‌ها در فصل جاری بود و تنها در چند بازی توسط دایی به کار گرفته شد و نکته جالب اینکه اصلا نیم‌فصل دوم برای سرخپوشان به میدان نرفت و فقط دور زمین در تمرینات می‌دوید، بالاخره شب گذشته پس از شرکت در جشن ویژه قرمزپوشان که برای خداحافظی این بازیکن ترتیب داده شده بود بدون دریافت هیچ پولی ایران را ترک کرد.

گفتنی است مارکو دلیل این تصمیمش را به دنیا آمدن فرزندش اعلام کرده است.

این در شرایطی است که مارکو به پرسپولیسی‌ها اعلام کرده هرچه سریع‌تر منتظر دریافت مطالبات خود است چون در این صورت موضوع را از طریق مراجع فیفا پیگیری خواهد کرد.

به گزارش فارس در نیم‌فصل دوم مارکو برای جدایی از پرسپولیس با سرخپوشان به توافق رسیده بود اما به دلیل نداشتن پول این بازیکن با حرفه‌ای‌گری کامل تمرینات را ترک نکرد تا پرسپولیسی‌ها را مجبور کند که پول قرارداد او را کاملا به وی پرداخت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها