jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۸۲۴۹   ۰۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۳:۲۷
کروش: ایران مثل برزیل و آرژانتین فوتبالی است


سرمربی تیم ملی ایران می‌گوید ایران مانند برزیل و پرتقال و آرژانتین کشوری فوتبالی است.

تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 برزیل در اولین دیدارخود باید با نیجریه دیدار کند و سپس به دیدار آرژانتین و بوسنی وهرزگوین می‌رود.

کارلوس کروش سرمربی تیم ملی ایران که در حال حاضر در برزیل به سر می‌برد درباره‌ی عملکرد کریستیانورونالدو در جام جهانی گفت:‌ می‌دانم که رونالدو فصل پرفشاری را تا قبل از جام جهانی پشت سر خواهد گذاشت اما امیدوارم که او برای جام جهانی آماده باشد و بتواند بار دیگر ارزشهای خودش را اثبات کند اگر رونالدو بتواند عملکرد مطلوبی در جام جهانی داشته باشد پرتقال حتما می‌تواند به موفقیت در جام جهانی برسد.

سرمربی تیم ملی ایران در ادامه درباره‌ی شانس ایران برای موفقیت در جام جهانی گفت:‌ ممکن است بازیکنان ایران از لحاظ کیفی و تجربی در شرایط خوبی نباشند اما نکته آ ی که باید به آن اشاره کنم این است که ایران کشوری فوتبالی درست مثل برزیل، آرژانتین و پرتقال است. باید تا آغاز جام جهانی سخت تلاش کنیم تا بتوانیم عملکرد خوبی در جام جهانی داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها