jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۳۹۸   ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۲۳

همین چند وقت پیش بود که پیام صادقیان با گفتن این جمله که در ماه 15 میلیون تومان خرج خرید لباس می کند انتقادهای زیادی را برانگیخت.

چون پرسپولیسی ام نمی توانم پراید سوار شوم!

سایت جام جم ورزشی - اینبار نوبت به رضا حقیقی هافبک سرخ هاست که با گفتن جملاتی مشابه پز دادن خود را در قبال ثروتی که از راه فوتبال به دست آورده نشان دهد. او در گفت و گوی اخیرش اظهار داشته که چون پرسپولیسی است نمی تواند پراید سوار شود! منظور حقیقی هر چه باشد اصلا منطقی نیست. پوشیدن پیراهن پرسپولیس به معنای لوکس سوار بودن و پز دادن نیست اما گویا بازیکنان جوان پرسپولیس به این نکته مهم اهمیتی نمی دهند. البته این فوتبالیست مشهدی که در گذشته زندگی متوسطی داشته اظهار داشته ساعت مچی اش باید هشت میلیون تومان قیمت داشته باشد! در هر حال داشتن جنبه و ظرفیت پس از رسیدن به شهرت و ثروت بد چیزی نیست!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
اسلام قدری
Australia
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
خاك عالم تو سرش
بی جنبه
۰
۰
جاسم
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
از فوتبال و فوتبالیست دارد حالم بهم میخورد ای كاش بجای این همه فیس و افاده سگ بازی و غرور احمقانه یه كمی اینقدر برای مردم قرتی بازی نكنند بااینكاراتون هواداران را دلزده كردید یادش بخیر علی جباری و علی پروین و اكبركارگرجم روشن و حجازی مردم حق دارند به ورزشگاهها نیایند
۰
۰
ولایت مدار
United States
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۳۰
با پول بیت المال كه مدیران نالایق میدن به این بی جنبه ها ببین به ملت چه پزی میدن خوبه فوتبالیست هم نیستید توپ جمع كنای میلیاردر
۰
۰
alice
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۳۰
انقدر به فكر این چیزها هستند كه همیشه بازنده اند.
۰
۰
مرادی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۸
با اینكه خودم پرسپولیس ام ولی اینكار ها غربتی بازی یه
۰
۰

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر