jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۶۵۰۵   ۲۷ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۰۶

هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که این دروازه بان مشهور و محبوب با چنین اتهامی روبرو شود.

اتهام بزرگ غیراخلاقی به دروازه بان مشهور

سایت جام جم ورزشی - جان لوییجی بوفون سنگربان تیم یوونتوس ایتالیا در چند روز اخیر از سوی مطبوعات و رسانه های ایتالیایی با یک اتهام غیراخلاقی بسیار بزرگ روبرو شده است. رسانه ها در چند روز اخیر اخباری مبنی بر ارتباط غیر اخلاقی بوفون با یک مجری تلویزیونی را مطرح کرده اند. این رسانه ها حتی مدعی شدند که بوفون به دلیل علاقه بیش از اندازه به این مجری که "ایلاریا دامیکو" نام دارد می خواهد از همسر خود جدا شود. حملات همه جانبه به این سنگربان که محبوبیت زیادی دارد باعث شد وی به شدت به این شایعات واکنش نشان بدهد. وی اظهار داشت : من دروازه بان یوونتوس هستم و خوب می دانم چه موقعیتی دارم بنابراین خودم را در موقعیت های اینچنینی قرار نمی دهم. تمام انرژی من معطوف به فوتبال است و به چیز دیگری کار ندارم اما شایعات اخیر باعث شده است که تمرکزم به هم بخورد. قطعا از مسببان این اتفاق شکایت می کنم. بوفون خاطرنشان کرد: هیچ کدام از این اخبار صحت ندارد. من به همسرم کاملا وفادارم و در ذهن من چیز دیگری به غیر از فوتبال و موفقیت یوونتوس وجود ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها