jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۵۸۲۳   ۲۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۰۶

اتفاق جالب در محل تمرین سرخپوشان

نیازمندان مقابل درفشی فر هر روز زیادتر می شوند!

در حالی که اعتصاب بازیکنان پرسپولیس در هفته گذشته مورد انتقاد شدید همگان قرار گرفته بود رفع نیاز مالی برخی از افرادی که مقابل درفشی فر می آیند می تواند بخشی از سیاهی های جریان اعتصاب را کمتر کند.

نیازمندان مقابل درفشی فر هر روز زیادتر می شوند!

سایت جام جم ورزشی - هر روز بر تعداد کسانی که مقابل درفشی فر می آیند و به دنبال علی دایی ، کریم باقری و چند ستاره پرسپولیس هستند تا نیازهای مالی شان مرتفع شود زیاد و زیادتر می شود. خوشبختانه اکثر این افراد با دست پر از درفشی فر برمی گردند و یا اگر دست خالی هستند قول هایی گرفته اند. در آخرین مورد یک زن سرپرست خانوار برای درمان بیماری پوستی فرزندش به محل تمرینات پرسپولیس آمده بود که علی دایی به این زن قول داد هزینه های درمان را تقبل کند. چند روز پیش هم جلال حسینی به یک مرد میانسال دو میلیون تومان پول داد. اکثر مراجعه کنندگان به تمرینات پرسپولیس پیش از هر کسی سراغ علی دایی را می گیرند. البته کریم باقری هم به دفعات به نیازمندانی که خود را به تمرینات پرسپولیس رسانده اند کمک کرده است. تهیه جهیزیه یک دختر ، کمک به چند مهاجر افغانی، تقبل کردن هزینه درمان افراد مختلف و..... اتفاقاتی بوده که در چند ماه اخیر در تمرینات پرسپولیس افتاده است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها