ستاره میلان می‌گوید وقتی شعارهای نژاد پرستانه را می‌شنود ماندن در زمین برای او بسیار سخت می‌شود. او گفت به خدا ایمان دارد و همواره تلاش می‌کند تا به او نزدیک شود.
کد خبر: ۶۴۵۷۸۰
بالوتلی: شعارهای نژاد‌پرستانه خونم را به جوش می‌آورد

ماریو بالوتلی بدون شک یکی از استعدادهای فوتبال جهان است اما حاشیه‌سازی‌های او در تیم‌هایی که در آن بازی می‌کند باعث شده است تا همواره سوژه خوبی برای رسانه‌ها باشد.

هفته گذشته شعارهای نژادپرستانه در ورزشگاه باعث شد تا بالوتلی بسیار ناراحت شود و اشک از چشمان او سرازیر شود. هرچند سیدورف سرمربی میلان تاکید کرد که اشک‌های بالوتلی به خاطر توهین نژاد پرستانه نبوده است اما به نظر می‌رسد که سخنان سیدورف واقعیت ندارد و مهاجم ملی‌پوش میلان آنقدر از شنیدن شعارهای نژاد پرستانه ناراحت بود که نتوانست جلوی اشک‌های خود را بگیرد.

بالوتلی در گفت‌وگویی که با سایت فوتبال ایتالیا داشت تاکید کرد که از شنیدن شعارهای نژاد پرستانه متنفر است. او گفت من تماشاگران هر تیمی را دوست دارم اما نمی‌توانم شعارهای نژاد پرستانه را تحمل کنم. وقتی چنین شعارهایی را می‌شنوم خونم به جوش می‌آید. واقعا ماندن در زمین در چنین فضایی برایم تا حدودی غیر ممکن است. من وقتی بچه بودم آرزویم این بود که فوتبالیست شوم چرا که به هیجان آمدن تماشاگران من را بسیار خوشحال می‌کند.

او افزود: وقتی می‌بینم تماشاگران خوشحال هستند غرق در شادی و سرور می‌شوم اما زمانی که حرکت‌های زشت آن‌ها را می‌بینم از خودم هم بدم می‌آِید. من ترجیح دادم فوتبالیست شوم چرا که دوست دارم مردم را خوشحال کنم. من انسانی هستم که در شرایط متفاوت پرورش یافته‌ام.

ستاره جنجالی میلان که به دیدار پاپ واتیکان رفته بود، گفت: من به خداوند ایمان دارم و همواره تلاش می‌کنم تا به او نزدیک شوم. از پاپ چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام.

بالوتلی در ادامه سخنان خود به ستایش از رونالدو ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل و رئال مادرید پرداخت و گفت:‌ وقتی مهارت‌های رونالدو را در رئال مادرید و اینتر دیدم شوق و علاقه به فوتبال در من دمیدن گرفت. رونالدو بازیکن بزرگی بود. من از او چیزهای زیادی آموختم.

مهاجم میلان در پایان سخنان خود درباره ابراهیموویچ گفت: ایبرا خیره کننده است. او حرکاتی را در زمین انجام می‌دهد که کمتر بازیکنی می‌تواند دست به آن‌ها بزند. ابراهیموویچ با حرکت‌های جادوگرانه خود همه را به وجد می‌آورد. او واقعا بزرگ است./ ایسنا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها