jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۱۱۱۳   ۱۱ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۷:۰۲

سرمربی راه آهن سورینت نیز همچون صمد مرفاوی معتقد است بازی امروز تیمش به دلیل شرایط نامساعد آب و هوایی کیفیت مطلوب نداشت.

ابراهیم‌زاده: بازی تحت تاثیر شرایط آب و هوایی بود

سایت جام جم ورزشی - منصور ابراهیم‌زاده پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل صبای قم در نشست خبری عنوان کرد: بازی امروز تحت تاثیر شرایط آب و هوایی بود و باد و سرما بازی را تحت‌الشعاع خودش قرار داد. بازی در نیمه اول به جز حرکت دیوید ویکروم که می‌توانست دروازه را باز کند، موقعیت دیگری نداشت.

سرمربی راه آهن سورینت اضافه کرد: بازی تیم‌هایی که در این جایگاه قرار دارند، حساس است و تیم‌های پایین جدولی سعی می‌کنند اشتباه‌های کمتری داشته باشند. در بازی امروز هم دو تیم بیشتر بازی فیزیکی را انجام دادند هرچند در نیمه دوم فشار ما بیشتر بود و در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم، می‌توانستیم به گل برسیم. در چنین بازی‌هایی، بیشتر ضربات ایستگاهی می‌تواند تاثیرگذار باشد که امروز این اتفاق نیفتاد.

ابراهیم‌زاده در پایان اظهارکرد: ما باید برای آینده برنامه‌ریزی کنیم. اگر امروز می‌بردیم پیشرفت داشتیم اما متاسفانه به سه امتیاز نرسیدیم. باید برای بازی‌های بعد خودمان را آماده کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر