jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۰۷۶۳   ۰۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۰:۳۳
حنیف عمران زاده: قطری ها با من هم تماس گرفته اند،اما فقط استقلال


به گزارش جام جم ورزشی ، حنیف عمران زاده هم از پیشنهاد قطری ها به خود خبر داد.این بازیکن طی گفت و گویی با سایت رسمی باشگاه استقلال اظهار داشت:یکی از تیم های قطری طی تماسی با من خواستار پیوستنم به لیگ قطر شد اما در حال حاضر هیچ تمایلی به جدایی از استقلال ندارم و اولویتم در همه حال استقلال است.مدافع استقلال افزود:اعتقاد دارم برای لژیونر شدن باید منافع باشگاه را در نظر گرفت.با شرایط حال حاضر استقلال هر بازیکنی که بخواهد جدا شود جدایی اش به ضرر تیم است

اولویتم در همه حال استقلال است

حنیف عمران زاده هم از پیشنهاد قطری ها به خود خبر داد.این بازیکن طی گفت و گویی با سایت رسمی باشگاه استقلال اظهار داشت:یکی از تیم های قطری طی تماسی با من خواستار پیوستنم به لیگ قطر شد اما در حال حاضر هیچ تمایلی به جدایی از استقلال ندارم و اولویتم در همه حال استقلال است.
مدافع استقلال افزود:اعتقاد دارم برای لژیونر شدن باید منافع باشگاه را در نظر گرفت.با شرایط حال حاضر استقلال هر بازیکنی که بخواهد  جدا شود جدایی اش به ضرر تیم است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر