jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۰۵۹۰   ۰۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۶:۲۵

تکلیف خودروهای توقیفی ما را روشن کنید

اعتصاب دوم پرسپولیسی ها در راه است

بازیکنان پرسپولیس به مسئولان باشگاه هشدار دادند در صورتی که ظرف ۷۲ ساعت آینده مشکلات خودروهای توقیفی‌شان مشخص نشود،‌ آنها را پس خواهند داد.

اعتصاب دوم پرسپولیسی ها در راه است

مسئولان باشگاه پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر فوتبال ایران به جای دادن مطالبات بازیکنان به آنها خودرو دادند اما نکته جالب این است که این خودروها سند ندارند و نکته جالب‌تر این است که در چند روز گذشته با توجه به اینکه بازیکنان قصد داشتند از آن استفاده کنند با حکم توقیف این خودروها مواجه شدند.

از همین رو بازیکنان پرسپولیس 72 ساعت به مسئولان باشگاه و کسانی که این کار را انجام دادند فرصت دادند یا خودروهای خود را پس بگیرند یا اینکه تکلیف سندها را روشن کنند.

البته بازیکنان در آستانه بازی حساس پرسپولیس مقابل سپاهان به همدیگر قول دادند فعلا روی این بازی تمرکز کنند و می خواهند با قدرت برابر نماینده اصفهان به میدان بروند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر