jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۰۰۹۲   ۰۸ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۰۵

سفیر چه شد و دعوت به کجا رسید؟

نه" مسی " فتل نه "رونالدو" سردار

جمشید خان مشایخی به اسپانیا نرفت و سفیر صلح استقلال برای آشتی مسی نشد.سردار هم در تهران رونالدو را رویت نمی کند.

نه" مسی " فتل نه "رونالدو" سردار

به گزارش جام جم ورزشی ، با هجوم کاربران ایرانی به صفحه فیس بوک مسی و دلخوری این بازیکن ، مسئولان باشگاه استقلال و در راس همه علی فتح الله زاده فریاد چه نشسته اید آبرویمان رفت سر دادند و با سیاست دعوت از هنرپیشه محبوب و پیشکسوت سینما تصمیم گرفتند ناراحتی های بعد از قرعه کشی جام جهانی را از دل مسی دربیاورند! جمشید خان مشایخی به دعوت باشگاه استقلال به دفتر فتح الله زاده رهسپار شد و به رسم معمول امیر قلعه نویی طبق عادت پسندیده کنفرانس های خبری انواع و اقسام تبریک و تسلیت را آماده آغاز گفت و گوهایش کرد. سپس نشست سه نفره با تصمیم اعزام جمشیدخان به عنوان سفیر صلح از جانب استقلال به پایان رسید. اما از آن روز تاکنون خبری از این سفر نشد که هیچ  بر اساس قراردادهایی که فتل با ستاره های استقلال تنظیم کرد، هواداران این تیم سفرهای دور و نزدیک بازیکنان را شاهد بودند.وقتی از خود جمشیدخان مشایخی هم پرسیدند بالاخره سفر به اسپانیای شما به کجا رسید در پاسخ گفت : هیچ!         

اما محمد رویانیان مدیر مستعفی پرسپولیس هم برای آنکه از حریف کم نیاورد و بازی بزرگتری را با فتل آغاز کند در روزهای پایانی عمر مدیریتش در پرسپولیس خبر دعوت از تیم رئال مادرید را مطرح کرد.این بار خبری از کاربران ایرانی نبود که مثلا رونالدو را مورد حمله قرار داده باشند و سردار برای رعایت ادب و نشان دادن نزاکت ایرانی ها از رونالدو و تیمش دعوت کرده باشد بلکه سردار قبل از استعفا می خواست قدرت مدیریتی خود را علی رغم بدهی 40 میلیاردی پرسپولیس با دعوت از یک تیم بزرگ دنیا نشان بدهد. ما که بخیل نیستیم.هنرپیشه بفرستید و تیم دعوت کنید اما واقعا بفرستید و واقعا دعوت کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها