هنرمندانی از کشورهای ایتالیا، مکزیک، فرانسه، برزیل، دانمارک و ترکیه برای داوری ششمین جشنواره تجسمی فجر به ایران سفر می کنند.
کد خبر: ۶۳۹۷۲۸
هفت داور خارجی در جشنواره تجسمی فجر

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، هفت هنرمند خارجی از کشورهای دانمارک، برزیل، ایتالیا، فرانسه، مکزیک و ترکیه در بخش بین الملل جشنواره در رشته های تصویرسازی، پوستر، کاریکاتور و عکاسی همراه هنرمندان ایرانی داوری نهایی آثار را انجام می دهند.

«لیزآندرسون» از دانمارک و «روجر ملو» از برزیل در رشته تصویرسازی، «فیلیپ تابوردا» از برزیل و «خاویر برمودز» از مکزیک در رشته پوستر، «محی تین کوراوغلو» از ترکیه و «آجیم سولاج» از ایتالیا در رشته کاریکاتور و «ژان گامی» از فرانسه در رشته عکاسی داوران خارجی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر هستند که همراه با داوران ایرانی آثار برگزیده جشنواره را انتخاب می کنند.

نمایش آثار داوران خارجی و برگزاری نشست هایی با حضور داوران خارجی و هنرمندان ایرانی جشنواره از برنامه هایی است که برای داوران خارجی در مدت حضور در ایران پیش بینی شده است.

در بخش بین الملل جشنواره در رشته عکاسی با موضوع امید و شادی های زندگی 64 اثر، تصویرسازی با موضوع خانواده 147 اثر، پوستر با موضوع انرژی 54 اثر و کاریکاتور با موضوع چهره سیاستمداران مطرح جهان و هنر 132 اثر در بخش رقابتی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به نمایش گذاشته می شود.

ششمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در بخش ملی (نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سرامیک هنری و مجسمه سازی)، بین الملل (عکاسی، کاریکاتور، پوستر و تصویرسازی) و مکمل (فیلم های مستند هنرهای تجسمی) 14 بهمن تا چهارم اسفند ماه برگزار می شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها