jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۷۲۳۹   ۳۰ دی ۱۳۹۲  |  ۱۶:۰۹

وقتی نداشتن ظرفیت دردسرسازی می شود

افزایش نگران کننده رسوایی اخلاقی فوتبالیست ها

شهرت و ثروت دو چیز اساسی هستند که یک فوتبالیست به مرور زمان آنها را به دست می آورد .

افزایش نگران کننده رسوایی اخلاقی فوتبالیست ها

سایت جام جم ورزشی - سایت saissport به دنبال تشکیل دادگاه به منظور رسیدگی به اتهامات ریبری و بنزما دو تن از بازیکنان تیم ملی فرانسه در رابطه با رسوایی های اخلاقی گزارشی را درباره سیر صعودی رسوایی ها و ننگ های اخلاقی در میان فوتبالیست ها منتشر کرده است. برخی از زوایای این گزارش به قدری شرم آور هستند که نمی توان حتی اشاره ای به آنها داشت اما بر اساس این گزارش عمده رسوایی های بازیکنان مطرح و غیر مطرح به خیانت به خانواده و بر قراری ارتباط های خارج از عرف مربوط می شود. در این گزارش به این اشاره شده که بسیاری از بازیکنان شب های خود تا پاسی از نیمه شب در بارها و کافه ها می گذرانند و استعمال انواع مشروبات الکلی بیشتر از حد معمول به عادت آنها تبدیل شده است. این گزارش به این اشاره کرده است که یکی از فوتبالیست های بسیار مشهور لیگ برتر انگلیس نیمه شب در حالی از سوی پلیس بازداشت شده که به شدت مست بوده است. پلیس در گزارش خود آورده است در غلظت شدید الکل موجود در بدن او کمی خون دیده می شده است!

 رسانه های غربی در رابطه با رسوایی های اخیر بازیکنان هیچ گونه تعارف و سانسوری ندارند. به محض رسوایی اخلاقی یک بازیکن اخبار مربوط به آن به سرعت در رسانه ها منعکس می شود اما حتی این موضوع هم باعث نشده پایانی برای رسوایی ها وجود داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها