۳۶۵ اثر نقاشی و خوشنویسی در جشنواره تجسمی فجر

110 اثر نقاشی و 255 اثر خوشنویسی به ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر راه یافت.
کد خبر: ۶۳۷۱۷۷
۳۶۵ اثر نقاشی و خوشنویسی در جشنواره تجسمی فجر

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، انتخاب نهایی آثار نقاشی و خوشنویسی به پایان رسید و 110 اثر نقاشی از 94 نفر و 255 اثر خوشنویسی از 181 خوشنویس برای جشنواره پذیرفته شد.

در رشته خوشنویسی در گرایش نستعلیق غلامحسین امیرخانی، محمد سلحشور و علی شیرازی 133 اثر، در گرایش شکسته نستعلیق یدالله کابلی خوانساری، مجتبی ملک زاده و محمد حیدری 88 اثر و در گرایش نسخ و ثلث احمد عبدالرضایی، سیدرضا بنی رضی و علی رضاییان 34 اثر را برای جشنواره انتخاب کردند.

در رشته نقاشی با موضوع «انسان معاصر» یعقوب عمامه پیچ، احمد وکیلی، مجید حسینی راد، کاظم چلیپا و مرتضی افشاری 110 نقاشی را برای جشنواره انتخاب کردند.

اسامی هنرمندانی که آثارشان به ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر راه یافته است در سایت جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir اعلام شده است.

انتخاب نهایی آثار مجسمه سازی، سرامیک هنری و نگارگری تا پایان هفته جاری انجام می شود.

ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در بخش ملی (نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سرامیک هنری و مجسمه سازی)، بین الملل (عکاسی، کاریکاتور، پوستر و تصویرسازی) و مکمل (فیلم های مستند هنرهای تجسمی) 14 بهمن تا چهارم اسفند ماه برگزار می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها