اطلاعیه بازیکنان پرسپولیس خطاب به هواداران

با قدرت تر از همیشه به مصاف استقلال می رویم

کد خبر: ۶۳۶۰۹۶
با قدرت تر از همیشه به مصاف استقلال می رویم

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای تاکید کردند در بازی روز جمعه و به عشق هواداران و خانواده بزرگ پرسپولیس با تمام وجود به میدان رفته و هیچ توجهی به مسائل مالی نخواهند داشت.

 به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت  باشگاه بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از اتفاقات امروز با صدور اطلاعیه ای که دقایقی پیش در اختیار روابط عمومی باشگاه پرسپولیس قرار گرفت بر حضور در بازی روز جمعه تاکید کرده و اعلام داشتند مصمم تر و با تمام وجود در دربی به میدان خواهند رفت و ذره ای به مسائل مالی در این بازی توجه نخواهند داشت.

 متن اطلاعیه بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به شرح ذیل است:

ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های همه جانبه و بی دریغ هواداران عزیز پرسپولیس به اطلاع می رسانیم که در بازی روز جمعه با تمام وجود و مصمم تر از گذشته به میدان خواهیم رفت و فارغ از همه اتفاقات در این دیدار ذره ای به مسائل مالی فکر نخواهیم کرد و اطمینان می دهیم که اتفاقات اخیر نه تنها انگیزه ما را برای کسب یک نتیجه مطلوب مضاعف کرده بلکه ذره ای روی عملکرد ما تاثیر نخواهد داشت چرا که در این بازی مهم هرگز تحت تاثیر مسائل و مشکلات مالی به وجود آمده به میدان نیامده و فقط به سربلندی هواداران فکر خواهیم کرد و برای شادی دل آنها با تمام وجود به میدان خواهیم رفت.
  ما فارغ از اتفاقات اخیر و مطالبات به حقی که داشته ایم به احترام هواداران و خانواده بزرگ پرسپولیس بازی خواهیم کرد و می خواهیم تاکید کنیم در فصل جاری بسیاری فشارها تا تحمل کرده و تصمیمی که امروز گرفتیم دلایل متعدد و بسیاری داشت که هواداران به طور حتم در جریان جزئیات آن نبوده و نمی دانند چرا در سایه فشارهای موجود و برخی اتفاقات چنین تصمیمی گرفته شد. به هواداران حق می دهیم که از اتفاقات امروز تعجب کرده و انتظار دیگری داشته باشند اما آنها در جریان خیلی مسائل نیستند و ما اگر لازم باشد برای آنها توضیح خواهیم داد چه مسائلی دست به دست هم داد تا تمرین امروز پرسپولیس برگزار نشود. ما خود را شرمنده آقای دایی و اعضای کادر فنی پرسپولیس و هواداران می دانیم که تمرین امروز برگزار نشد. ایمان داریم که مدیریت باشگاه تمام تلاش های خود را برای حل و فصل مشکلات انجام داده و می دهد اما متأسفانه ماه هاست که به نتیجه نرسیده  است و صحبت از فرداهای نامشخص است و امیدواریم حمایت های لازم از کادر فنی ، مدیریت و هیئت مدیره بیشتر شود و برخی مشکلات مرتفع گردد.


تاکید می کنیم در بازی روز جمعه فارغ از همه مسائل و بدون توجه به مطالبات به حق خود مصمم تر از قبل و با تمام وجود به میدان رفته و این را در میدان عمل ثابت خواهیم کرد. همچنین هواداران عزیز و قدرشناس پرسپولیس که در فصل جاری و به رغم همه مشکلات چند برابر سایر تیم های پرطرفدار با حضور در استادیوم ها از تیم محبوب خود حمایت کرده اند درخواست می کنیم در بازی روز جمعه نیز ما را از این حمایت های خود بی نصیب نگذاشته و تا دقیقه نود پشتیبان تیم باشند. به آنها اطمینان خاطر می دهیم که در بازی روز جمعه تنها موضوعی که ذره ای در عملکرد ما تاثیر نخواهد داشت اتفاقات اخیر و موضوع مطالبات به حق اعضای تیم است. ما غیرت و تعصب خود را در زمین نشان خواهیم داد و از هواداران صمیمانه درخواست می کنیم ضمن حمایت همه جانبه تا آخرین ثانیه های بازی مسائل اخلاقی را رعایت کرده و بستر را برای قضاوت بدون دردسر تیم داوری فراهم کرده و احترام اعضای تیم فوتبال استقلال را حفظ کرده و بار دیگر نشان دهند پرسپولیس به  عنوان پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیا از نظر فرهنگی و اخلاقی نیز از بهترین هواداران فوتبال بهره مند است. صاحبان واقعی پرسپولیس هواداران و پیشکسوتان هستند و ما به عشق خانواده بزرگ پرسپولیس روز جمعه تلاش خواهیم کرد با تمام توان خود به میدان رفته و انشاالله با کسب یک نتیجه مطلوب دل هواداران را شاد کنیم. بسیاری از ناگفته های ما بماند بعد از دربی. ناگفته هایی که اگر هواداران از آنها آگاه باشند شاید دیدگاهشان نسبت به برخی موضوعات عوض شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها