jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۶۰۵۱   ۲۵ دی ۱۳۹۲  |  ۱۷:۳۳
پا به توپ شدن قلعه‌نویی و حضور دکتر فتح‌الله‌زاده در تمرین استقلال

تمرین امروز استقلال از ساعت 15 در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار شد که با حواشی زیر همراه بود

 به‌گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، تمرین امروز استقلال از ساعت 15 در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار شد که با حواشی زیر همراه بود:
*حدود 300 هوادار از نزدیک شاهد تمرین امروز استقلال بودند.
*دکتر علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل استقلال امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی حاضر شد و مورد استقبال بی‌نظیر هواداران، کادرفنی و بازیکنان قرار گرفت. مدیرعامل استقلال دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و به این نکته مهم تاکید داشت که با وجود روحیه بالای تیم پرسپولیس، این استقلال است که برنده دربی خواهد بود. فتح‌الله‌زاده در ادامه حضور در کمپ از آخرین فعالیت‌های انجام شده در محل تمرین استقلال بازدید کرد.
*منصور پورحیدری، شاهرخ بیانی، علی نظری‌جویباری، رضا حسن‌زاده و سیروس دین‌محمدی امروز از نزدیک‌ تمرین آبی‌پوشان را تماشا کردند.
*بعد از صحبت‌های دکتر فتح‌الله‌زاده بازیکنان ابتدا به دویدن دور زمین پرداخته و سپس کارهای تاکتیکی را زیرنظر مجید صالح پشت‌سر گذاشتند. سپس در سه گروه به تمرین آقا وسط پرداخته که در این آیتم امیر قلعه‌نویی هم پا به توپ شد.
*احمد جمشیدیان و بوبکرکبه به دلیل آسیب‌دیدگی حضور نداشتند.
*با شروع تمرینات تاکتیکی استقلال امیر قلعه‌نویی از هواداران خواست تا محل تمرین را ترک کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها