200 کاریکاتور و عکس در جشنواره تجسمی فجر

هیات انتخاب رشته های کاریکاتور و عکاسی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر 134 اثر کاریکاتور و 64 عکس از 61 هنرمند را برای جشنواره انتخاب کردند.
کد خبر: ۶۳۵۸۹۸
200 کاریکاتور و عکس در جشنواره تجسمی فجر

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، از بین هشت هزار و 894 اثر رسیده به دبیرخانه 64 اثر از سوی هیات انتخاب برای جشنواره پذیرفته شد.

همچنین در بخش کاریکاتور از بین 845 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره، 134 اثر از 11 کاریکاتوریست ایرانی و خارجی به جشنواره راه یافت که 97 اثر در بخش کارتون موضوعی با موضوع «هنر» و 97 اثر کاریکاتور چهره با موضوع «سیاستمداران مطرح جهان» است.

همچنین رشته عکاسی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با موضوع «امید و شادی های زندگی» برگزار می شود و سیف الله صمدیان، محسن راستانی و عباس کوثری آثار را انتخاب کردند.

انتخاب آثار رشته کاریکاتور در بخش کارتون موضوعی «هنر» را کامبیز درم بخش، مسعود ضیایی زردخشویی و بزرگمهر حسین پور و در بخش چهره با موضوع «سیاستمداران مطرح جهان» را جواد علیزاده، علیرضا پاکدل و نسرین عبدوشیخی بر عهده داشتند.

اسامی هنرمندان راه یافته به ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در بخش بین المللی در رشته های تصویرسازی، پوستر، عکاسی و کاریکاتور در سایت جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir اعلام شده است و انتخاب نهایی آثار بخش ملی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی، خوشنویسی، مجسمه سازی، سرامیک هنری و نگارگری هفته آینده انجام می شود.

ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در بخش ملی (نقاشی، نگارگری، سرامیک هنری، مجسمه سازی و خوشنویسی)، بین الملل (عکاسی، پوستر، کاریکاتور و تصویرسازی) و بخش مکمل (فیلم مستند هنرهای تجسمی) 14 بهمن تا چهارم اسفند امسال برگزار می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها