jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۳۵۴۷۸   ۲۳ دی ۱۳۹۲  |  ۲۲:۲۲

مرد شیطان‌صفت که در پوشش مسافربر، زنان را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار می‌داد، با تیزهوشی یکی از طعمه‌هایش شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پلیس آگاهی تهران، چهاردهم دی امسال زن جوانی با مراجعه به دادسرای جنایی از راننده یک دستگاه خودروی سواری به اتهام ربودن وی شکایت و ادعا کرد این شخص قصد آزار و اذیت او را داشته است.

در پی این شکایت، پرونده‌ای تشکیل و به دستور قاضی هاشمیان، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

شاکی در تحقیقات گفت: سیزدهم دی پس از خروج از ایستگاه متروی گلبرگ، سوار یک دستگاه خودروی پژو شدم که آرم و علائم شبیه آژانس روی آن نصب شده بود .

وی افزود: پس از طی مسافتی ناگهان راننده مسیر خود را به سمت اتوبان امام علی(ع) تغییر داد و درهای خودرو را نیز قفل کرد. او با یک اسپری اشک‌آور مرا تهدید کرده و پس از ورود به یک خیابان فرعی در اتوبان امام علی (ع)، قصد آزار و اذیت مرا داشت که در یک لحظه با هل دادن وی به عقب، موقعیتی برایم ایجاد شد که توانستم فرار کنم.

خود را به اتوبان رسانده و جلوی یک تاکسی را گرفتم و از راننده آن خواستم مرا به منزل برساند .

با اطلاعات ارائه شده از سوی شاکی درباره شماره پلاک خودرو، بلافاصله یک دستگاه خودروی پرشیای نقره‌ای و مالک آن که جوانی به نام دانیال بیست‌ساله بود، شناسایی شد و شاکی پس از مشاهده تصاویر این شخص، وی را به عنوان متهم معرفی کرد. در ادامه محل سکونت دانیال شناسایی و وی صبح شانزدهم دی دستگیر و خودرویش نیز توقیف شد.

با اعتراف متهم در ارتباط با اقدام به آزار و اذیت شاکی پرونده، وی به یک فقره آدم‌ربایی به شیوه مشابه و آزار و اذیت یک زن جوان نیز اعتراف کرد که موارد مشابه بررسی و پرونده دومین شاکی، در کلانتری 137 نصر شناسایی و به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شد.

دومین شاکی نیز پس از حضور در اداره یازدهم و شناسایی متهم، عنوان کرد: غروب روز پانزدهم دی در خیابان سلیمان‌خاطر به عنوان مسافر سوار یک خودرو شدم که پس از طی مسافتی، ناگهان راننده به سمت بزرگراه کردستان تغییر مسیر داد و با تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و سپس مرا از خودروی در حال حرکت به بیرون انداخت.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در این باره گفت: در پی شناسایی متهم از سوی دو شاکی پرونده و اعتراف او به ارتکاب جرم، قرار بازداشت موقت وی و نیز دستور انتشار تصویر متهم بدون پوشش از سوی مقام قضایی صادر شده است.

از شاکیان احتمالی پرونده که موفق به شناسایی تصویر متهم شده‌اند، دعوت می‌شود برای طرح و پیگیری شکایت خود به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر