دادگان هدایای جشن 50 سالگی پرسپولیس را به شیرخوارگاه آمنه اهدا کرد

کد خبر: ۶۳۵۳۷۲
دادگان هدایای جشن 50 سالگی پرسپولیس را به شیرخوارگاه آمنه اهدا کرد

دکتر محمد دادگان امروز به اتفاق محمد رویانیان، جمعی از پیشکسوتان فوتبال و مسوولان سابق فدراسیون فوتبال با حضور در شیرخوارگاه آمنه، هدایایی را که در جریان مراسم 50 سالگی پرسپولیس دریافت کرده بود را به نفع کودکان بی سرپرست به این مرکز اهدا کرد.

به گزارش  جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، دکتر محمد دادگان و محمد رویانیان امروز به اتفاق حمید جاسمیان، حمید استیلی، ضیاء عربشاهی، شجاعی برهان، جلیل سازگارنژاد، اعضای سابق هیات مدیره و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، محمد صادق درودگر و دکتر اسماعیلی معاون فرهنگی و اجتماعی پرسپولیس در شیرخوارگاه آمنه حضور پیدا کردند تا ضمن بازدید از این مرکز، پیشکسوت و عضو سابق هیات مدیره و رئیس پیشین فدراسیون فوتبال، هدایایی را که شنبه گذشته در مراسم پنجاهمین سال تاسیس باشگاه پرسپولیس از سوی افراد حقیقی و حقوقی گوناگون دریافت کرده بود به نفع کودکان بی‌سرپرست به این مرکز اهدا نماید.

به این ترتیب مراسم بزرگذاشت پنجامین سال تاسیس باشگاه که هفته گذشته برگزار شد به پایان خوشی رسید. در جریان این برنامه، محمد دادگان همچنین به تقدیر از اقدام باشگاه و محمد رویانیان به تمجید از ارزش‌های دادگان پرداختند. همچنین مسوولان شیرخوارگاه آمنه نیز لوح سپاسی را تقدیم رئیس پیشین فدراسیون فوتبال و پیشکسوت پرسپولیس کردند.

مدیر عامل پرسپولیس هم به نشانه یادبود، پیراهن شماره 21 که به نام دادگان بود را به وی اهدا کرد.

دادگان در پایان با تشکر از هدیه رویانیان گفت: اجازه می‌خواهم این پیراهن را هم به پاس 35 سال فعالیت آقای رضا ریاضتی که در کنار چند نسل از بازیکنان پرسپولیس بود را به وی تقدیم کنم که مورد تائید مدیر عامل پرسپولیس هم قرار گرفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها