jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۳۵۲۵۳ ۲۳ دی ۱۳۹۲  |  ۱۳:۵۶

هر دم از این باغ بری می‌رسد! فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان رضوی از کشف ۲ کیلوگرم ماده هروئین پودری شکل معروف به «گُل» خبر داد.

سردار بهمن امیری مقدم اظهار داشت: چندی قبل ماموران پلیس خراسان رضوی در جریان فعالیت باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی قرار گرفتند و پس از تحقیقات تخصصی مشخص شد اعضای این باند مواد مخدر از تهران به مشهد منتقل می‌کنند و به فروش می‌رسانند.

به گزارش جام جم سرا به نقل از قدس آنلاین، وی ادامه داد: ماموران پلیس همچنین متوجه شدند اعضای این باند قصد دارند محموله‌ای را به مشهد منتقل کنند که پس از زیر نظر گرفتن اعضای این باند موفق شدند خودروی قاچاقچیان را در حوالی میدان حافظ مشهد شناسایی و در بازرسی خودرو موفق شدند ۱۰ کیلو و ۱۰۰ گرم ماده مخدر شیشه را کشف و دو قاچاقچی را شناسایی و دستگیر کنند. پلیس مخفیگاه عوامل این باند را در مهدی آباد شناسایی کرد و در عملیاتی ضربتی ۶ کیلوگرم ماده مخدر کریستال به همراه دو کیلوگرم هروئین پودری معروف به مخدر «گُل» کشف و ضبط شد.
به گفته وی در این زمینه دو نفر دیگر از عوامل باند شناسایی و دستگیر شدند، سه دستگاه خودرو از متهمان نیز شناسایی و توقیف شد و تحقیقات تکمیلی در این باره ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر