دستگیری سرکرده تروریستها با لباس زنانه

سایتهای سوری و شبکه‌های اجتماعی تصاویری را از یکی از سران «جبهه النصره» منتشر کرده اند که اخیرا با لباس زنانه قصد داشت از سوریه بگریزد.
کد خبر: ۶۳۴۵۶۲
دستگیری سرکرده تروریستها با لباس زنانه

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری شبکه العالم، این سرکرده جبهه النصره در پی تشدید درگیریهای اخیر بین گروه‌های مسلح  قصد داشت با لباس زنانه به لبنان بگریزد که در یکی از کمینهای ارتش سوریه به دام افتاد.

سایت «سوریا الان» تأکید کرد: این سرکرده النصره برای عبور از ایست وبازرسی ها در "جوسیه" لباس زنانه پوشیده و آرایش کرده بود.

وی که «ابوانس الصحابه» نام دارد، سرکرده جبهه النصره در «رقه» بود.

این تروریست از اهالی شهر "زرقاء" در شمال پایتخت اردن است که قبلا به جای "ابوجیلبید الطوباسی" به عنوان مسئول جبهه النصره در رقه تعیین شده بود.

این سایت سوری خاطرنشان کرد: ابو انس در رقه تأکید کرده بود شهروندانی که در این شهر غذا می‌خواهند باید همسرانشان را در اختیار عناصر مسلح جبهه النصره قرار دهند.

"نبیل نعیم" مسئول سابق یکی از اردوگاه های آموزش القاعده در مصر گفته بود که سرکرده جبهه النصره از مزدوران سری "سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا است.

سایت شبکه "عراق القانون" نیز به نقل از یک منبع امنیتی عراقی گزارش داد: تروریستهای داعش برای فرار از دست نیروهای عراقی، پس از تراشیدن ریش و سبیل خود لباس زنانه پوشیده و پا به فرار گذاشته اند. این تروریستها برای دستیابی به لباسهای زنانه مغازه‌های لباس فروشی را غارت کرده اند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
۰
۰
آخه مردی كه خودشو به شكل زن در آورد دیگه آدمه
بهرام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
۰
۰
سرنوشت تمام تروریستها بهتر ازاین نیست خدا لعنتشان كنه قاتلهای وهابی
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
۰
۰
كارخوبی كردن كه دستگیرش كردن

نیازمندی ها