jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۲۳۲۱   ۱۵ دی ۱۳۹۲  |  ۱۶:۰۴

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: حرکتم بعد از تعویض را تأیید نمی‌کنم و از کادر فنی، هواداران و همبازی‌هایم عذر‌خواهی می‌کنم.

برهانی: اگر طنابِ دار داشتم خودم را روی «کُلمن» دار می‌زدم!

آرش برهانی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص بازی با راه آهن گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و خدا را شکر که دو هفته‌ای است با ارائه بازی خوب 3 امتیاز را می‌گیریم. دیروز هم روز خوبی را پشت سر گذاشتیم و من چون خودم مهاجم هستم شرایط مهدی نظری را بهتر درک می‌کنم و خوشحالم از اینکه او توانست بعد از مدت‌ها گل بزند و با گل او به 3 امتیاز بازی برسیم. می‌دانم که او تحت فشار بود و از صمیم قلب بابت گلزنی نظری خوشحال هستم.

مهاجم تیم استقلال در خصوص حرکتش بعد از تعویض، گفت: زمانی‌که تعویض شدم خیلی زیر فشار بودم چون نتوانستم گل بزنم. دیروز حسی داشتم که به من می‌گفت می‌توانی گل بزنی اما وقتی تابلوی تعویض را دیدم تمام برنامه‌هایم خراب شد و از این بابت ناراحت شدم که نتوانستم برای استقلال مفید باشم.

وی افزود: اگر آن حرکت را انجام دادم به خاطر ناراحتی بود که نتوانستم برای استقلال گل بزنم. خیلی سال‌ها اتفاق افتاده که تعویض شدم و حتی در زمان مربیگری آقای قلعه‌نویی در بازی با پیکان در دقیقه 60 عوض شدم آن هم به خاطر مسائل تاکتیکی ولی هیچ کسی تاکنون چنین رفتاری از من ندیده بود. در این 7 سال هیچ وقت اتفاق نیفتاده که کسی از من چنین حرکتی ببیند و همیشه استقلال و پیراهن این تیم برایم در اولویت قرار داشته و دارد.

برهانی افزود: من اصلا حرکتم را تأیید نمی‌کنم ولی به من هم حق بدهید چون انسان هستم و انسان جایزالخطا است. دیروز اصلا بعد از تعویض متوجه نبودم که چه کاری انجام می دهم. من فقط کلمن را با پایم هل دادم  ولی در این مسئله کمی بزرگنمایی شده است.  شاید باور نکنید ولی اگر آنجا طناب دار وجود داشت روی کلمن  می رفتم و خودم را دار می زدم چون خیلی ناراحت بودم!چون اصلا متوجه نبودم که چه کاری انجام می دهم و تسلطی روی کارهایم نداشتم. از طرفی ورزشگاه تختی روبرویش جایگاه تماشاگران ندارد و فکر نمی‌کردم کسی آن صحنه را ببیند و چنین اتفاقی بیفتد. مطمئنا اگر در ورزشگاه آزادی بود چنین اتفاقی نمی‌افتاد ولی حرکتم را تأیید نمی‌کنم و باید بگویم این اتفاق را در آینده جبران خواهم کرد.

برهانی در پایان صحبت‌هایش به فارس، گفت: از مجموعه استقلال، کادر فنی، هواداران عذرخواهی می‌کنم و تأکید می‌کنم که پیراهن استقلال از همه چیز برایم باارزش‌تر است و خیلی زمان‌ها بوده که به خاطر همین پیراهن از خیلی چیزها گذشته‌ام و به خاطر 30 دقیقه بیشتر بازی کردن دوست ندارم برای تیمم حاشیه درست شود و حرکتم ناخواسته بود. حالا هم به تصمیمی که گرفته شده احترام می گذارم و تابع تصمیم کادر فنی و باشگاه استقلال هستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها