jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۱۶۰۶ ۱۳ دی ۱۳۹۲  |  ۱۷:۴۶

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با وجود توقف برابر نفت می‌گوید تیمش شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ دارد.

رویانیان: پرسپولیس شانس زیادی برای قهرمانی دارد

سایت جام جم ورزشی- محمد رویانیان در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: از صمیم قلب به آقای جواد خیابانی گزارشگر با تجربه و محترم صداوسیما درگذشت والده گرامی شان را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال علو درجات برای آن مرحومه ، صبر و شکیبایی برای جواد خیابانی و خانواده اش مسئلت داریم.

به اعتقاد بنده بهترین فرد بازی پرسپولیس و نفت آقای خیابانی بود و وجدان کاری ایشان ستودنی و قابل تحسین است. ایشان به رغم تألمات روحی و برای اینکه بازی از استادیوم آزادی برای علاقه مندان به فوتبال گزارش شود دست از کار نکشیده و در آن شرایط روحی سخت با وجدان کاری ستودنی کارشان را انجام دادند و بنده از صمیم قلب به ایشان این مصیبت بزرگ را تسلیت عرض می نمایم.

رویانیان درباره تساوی دیدار دو تیم پرسپولیس و نفت گفت: بازیکنان تیم ما تمام تلاش خود را به کار بستند و به ویژه در نیمه دوم موقعیت های خوبی روی دروازه حریف خلق کردند اما به گل نرسیدند. تیم نفت تمام قوا و زورش را به کار برد تا بتواند از پرسپولیس امتیاز بگیرد. در مجموع به علی آقای دایی، کلیه اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم پرسپولیس خسته نباشید گفته و اطمینان داریم تیم پرسپولیس با این مجموعه شانس زیادی برای قهرمانی دارد.

رویانیان درباره حضور هواداران پرسپولیس در استادیوم آزادی گفت: هواداران ما به رغم هوای سرد حضور خوبی در استادیوم داشته و تیم پرسپولیس به نسبت تیم های دیگر از هواداران بیشتری در بازی‌های خانگی و خارج از خانه برخوردار است. آنها با درک شرایط تیم محبوب خود را تنها نگذاشته و پس از حمایت همه جانبه از پرسپولیس در چند سال اخیر تاثیر ویژه ای در احیای دوباره تیم و صدرنشینی آن داشته اند. هواداران پرسپولیس قطعا در ادامه بازی ها حضور پرشورتری خواهند داشت و جا دارد برحسب وظیفه از آنها تقدیر و تشکر کنم که برای پرسپولیس سنگ تمام گذاشتند.

رویانیان درباره حضورش در اردوی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فرصتی دست داد شب گذشته به اردوی تیم پرسپولیس برویم و دیداری با اعضای تیم داشته باشیم. با آقای دایی نیز صحبت هایی داشتیم و داریم برای رفع مشکلات تیم یک کارهایی می کنیم. بنده بار دیگر از سرمربی تیم و همچنین شاگردانش تقدیر و تشکر می کنم که در این شرایط برای سربلندی پرسپولیس و هواداران از هیچ تلاشی دریغ نکرده و واقعا با تعصب و غیرتی مثال زدنی برخی مشکلات را تحمل کرده و به فکر تکرار موفقیت ها و شادی هواداران هستند. ان‌شاالله که بتوانیم این صبوری و تلاش آنها را با اقداماتی که انجام می دهیم جبران کنیم و امیدواریم حمایت های لازم در این راه انجام شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر