هیات انتخاب و داوران ایرانی رشته های عکاسی و پوستر ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر معرفی شدند.
کد خبر: ۶۲۷۳۹۰
معرفی هیات انتخاب و داوران عکاسی و پوستر جشنواره فجر

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، هیات انتخاب و داوران ایرانی رشته های عکاسی و پوستر ششمین جشنواره تجسمی فجر معرفی شدند و دو داور خارجی برای هیات داوری نهایی عکاسی و پوستر نیز به  زودی مشخص می شوند.

سیف الله صمدیان، محسن راستانی و عباس کوثری انتخاب آثار رشته عکاسی را انجام می دهند که در گرایش مستند و با موضوع «امید و شادی های زندگی» برگزار می شود و داوری نهایی آثار توسط این هنرمندان و دو داور خارجی انجام خواهد شد.

انتخاب آثار رشته پوستر با موضوع «انرژی» را مهدی سعیدی، محمدرضا دوست محمدی و سید حسن موسی زاده بر عهده دارند و داوری نهایی آثار این رشته نیز توسط این سه هنرمند و دو داور خارجی انجام می شود.

ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی، با موضوع انسان معاصر، خوشنویسی در سه گرایش نستعلیق، شکسته نستعلیق و نسخ و ثلث با موضوع آزاد نگارگری در سه گرایش نقاشی ایرانی با موضوع شعایر ایرانی - اسلامی و تذهیب و گل ومرغ با موضوع آزاد، مجسمه سازی با موضوع راه بی انتها و سرامیک هنری با موضوع آزاد در بخش ملی برگزار می شود.

بخش بین الملل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی دررشته های کاریکاتور در دو گرایش کارتون با موضوع هنر و چهره با موضوع سیاستمداران مطرح جهان، عکاسی در گرایش مستند با موضوع امید و شادی های زندگی، پوستر با موضوع انرژی و تصویر سازی با موضوع خانواده برگزار می شود.

فیلم های مستند هنرهای تجسمی بخش دیگر ششمین جشنواره تجسمی فجر است و مستندسازان تا 11 دی ماه فرصت دارند آثار خود را ارسال کنند.

هنرمندان برای شرکت در بخش ملی  و بین الملل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی می توانند تا هفتم دی ماه در سایت جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir ثبت نام کنند و آثارشان را ارسال کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها