زنی در دادگاه خانواده گفت: از حسودی مادر شوهرم خسته شدم و می‌خواهم با طلاق از شوهرم از آزار و اذیت مادر شوهرم رها شوم چرا که او هر روز غذایی که برای شوهرم درست می‌کرد، می‌سوزاند تا مرا زیر بار کتک بیندازد.
کد خبر: ۶۲۶۹۹۱
جدال مادر شوهر حسود با عروس در آشپزخانه

 زنی جوان با مراجعه به دادگاه خانواده ونک دادخواست طلاق خود را به قاضی یکی از شعب این مجتمع قضایی ارائه کرد و در مقابل قاضی پرونده با بیان اینکه دیگر طاقتم تمام شده است، اظهار داشت: مادرشوهرم به من حسودی می‌کند و از شوهرم می‌خواهد که هر وسیله‌ای که برای من می‌خرد برای او نیز تهیه کند.

وی با اشاره به اینکه 7 سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد، ادامه داد: شوهرم اعتیاد به مواد مخدر دارد و با این موضوع کنار آمدم ولی دیگر تحمل رفتار‌ها و آزار و اذیت مادرشوهرم را ندارم چرا که ادامه زندگی را برایم سخت کرده و با اینکه با پسرش کنار آمدم و ساختم باز هم به کارش ادامه می‌دهد.

زن بار دیگر در مقابل قاضی با بیان این‌که دارای یک فرزند هستیم، افزود: شوهرم باید بداند که این حقم نیست و تا به امروز باید با مادرش صحبت می‌کرد تا او دست از این کار‌هایش برمی‌داشت ولی بی تفاوت بود و می‌گفت خودمان مشکل را حل کنیم ولی من هیچ وقت به مادرش توهین نکردم.

وی با بیان اینکه بار‌ها از شوهرم خواستم که محل زندگیمان را با مادرش جدا کند، اظهار داشت: مادرشوهرم از قصد زیر غذای مرا که غذای مورد علاقه شوهرم  را درست می‌کردم، زیاد کرده تا بسوزد و از روی حسودی مرا زیر بار کتک شوهرم می‌انداخت و من تنها سکوت می‌کردم.

زن در مقابل قاضی با بیان این‌که مادر شوهرم برایم غیرقابل تحمل است، گفت: اگر شوهرم حاضر شود خانه‌ای جدا از مادرش بگیرد به زندگی با او ادامه خواهم داد ولی اگر این اقدام را انجام ندهد از او جدا خواهم شد و دیگر با هیچ درخواستی را تحمل نمی‌کنم.

بعد از چند دقیقه مرد در دادگاه حضور یافت و در مقابل قاضی پرونده با بیان این‌که همسرم را طلاق نمی‌دهم، اظهار داشت: همسرم باید خود از عهده مادرم برآید و مشکلاتش را حل کند و نباید به دادگاه می آمد و بچه بازی در می‌آورد.

وی با بیان این‌که همسرم بهانه‌‌گیر است، ادامه داد: از زمانی که با اعتیاد من کنار آمده توقعش بالا رفته و هر روز بهانه مادرم را می‌گیرد و مدعی است که او را اذیت می‌کند ولی مادرم سن بسیاری دارد و توان عذاب دادن همسرم را ندارد.

مرد در ادامه با اشاره به این‌که همسرم باید گذشت داشته باشد و در کنار مادرم تا 2 سال آینده به زندگی ادامه دهد، گفت: از مادرم دفاع می‌کنم چرا که همسرم بهانه می‌گیرد.

زن در مقابل قاضی پرونده بیان کرد: مادر شوهرم باید از اذیت و آزارش دست بکشد و شوهرم باید تعهد دهد که تا 2 سال آینده خانه‌ای جداگانه‌ از مادرش برایم تهیه کند.

بعد از اتمام صحبت‌های زن و مرد، آن دو را به مصالحه دعوت کرد و رسیدگی به پرونده با تعهد از سوی مرد پایان یافت. (تسنیم)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
فلرتیشیا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۶
۰
۰
فاتحه این زندگی خوندس!!!
محمدخدادوست
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
۰
۰
باسلام واحترام : واقعاً زن موردنظر انسان شل و ولی است ، دلیلی نداردكه اواین وضع راتحمل نماید،.آخرازانسان معتادچه تعهدی رامیتوان انتظارداشت ، چراكه اوبی بنیادترین اخلاق رادارد.
آرزو
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
۰
۰
جناب محمد صداتون ازجای گرمی بلند میشه زندگی مشترك هزاران پیچیدگی وخم وچم داره به این راحتی نمیشه همه چیز رو نادیده گرفت.

نیازمندی ها