jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۶۲۶۹۵۳ ۲۶ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۱

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در حال به روز کردن طرح جامع مسکن هستیم، گفت: خرید و فروش اعیان واحدهای مسکونی مهر آزاد می‌شود و خرید و فروش عرصه این واحدها آزاد نخواهد شد.

خریدوفروش اعیان مسکن مهر آزاد می‌شود نه عرصه

عباس آخوندی در نخستین نشست خبری خود در پاسخ به تسنیم گفت:خرید و فروش اعیان واحدهای مسکونی مهر بر خلاف عرصه آزاد خواهد شد.

وی در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص، طرح‌های وزارت راه در حوزه مسکن و هماهنگی با بانک مرکزی گفت: هم‌اکنون در حال به روزرسانی طرح جامع مسکن در همه حوزه‌ها هستیم و هدف از این کار این است تا بازار مسکن فعال شود و فقط یک دهک را مد نظر قرار ندهیم.

او تصریح کرد: نگاه ما به فعال شدن کل حوزه مسکن است و یک راه‌حل برای خروج بازار مسکن از رکود تورمی باید اجرا شود.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: برنامه‌ای آماده شده که در ارتباط با کلیات آن با دولت صحبت کردیم و در حال گفت‌وگو با بانک مرکزی هستیم و امیدواریم این برنامه در سال 93 به تصمیمات رسمی منجر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر