مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران با بیان این‌که هم‌اکنون ادعای آژانس‌های گردشگری درباره برپایی تورهای جام جهانی فوتبال، پوچ است، گفت: مردم باید صبر کنند تا آژانس‌هایی که توان برگزاری این تورها را دارند معرفی شوند و سپس اقدام به نام‌نویسی کنند.
کد خبر: ۶۲۶۳۶۳
ادعای برپایی تورهای جام‌جهانی فوتبال، پوچ است

«رجبعلی خسروآبادی» در گفت‌وگو با فارس افزود: هم‌اکنون تبلیغات برخی آژانس‌ها درباره برپایی تورهای جام جهانی برزیل منتشر شده است، در حالی که هنوز هیچ کدام از این آژانس‌ها خدماتشان مورد تائید ما قرار نگرفته و ممکن است مردم پس از نام‌نویسی و گذر زمان، متوجه شوند که هیچ کدام از خدماتی که به آنها قول داده شده به آنها داده نمی‌شود.

 وی تاکید کرد: دفاتر و آژانس‌های خدمات گردشگری طبق مجوزی که دارند حق برپایی تورهای گردشگری را دارند، اما پیش از آن باید وضع ارائه خدمات خود به ازای هر تور را اعلام کنند، مثلا این‌که با چه هتل‌ یا هتل‌هایی هماهنگ شده، از کدام پرواز استفاده می‌کنند و چه خدمات جانبی را به گردشگران ارائه می‌دهند.

 مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران تصریح کرد: هم‌اکنون چون هنوز هیچ بررسی درباره وضع خدمات تورهای جام جهانی برزیل انجام نشده است، هر ادعایی درباره برپایی تورهای جام جهانی فوتبال پوچ است، چون بعضی از آنها فقط فکر می‌کنند که می‌توانند هتل و هواپیما را برای برپایی تور هماهنگ کنند، در حالی‌که باید قراردادهای آنها موجود باشد.

 خسروآبادی اظهار کرد: به دفاتر خدمات گردشگری استان تهران نامه نوشته‌ایم که اگر می‌خواهند تور جام جهانی برزیل برگزار کنند قرارداد‌هایی که با هتل‌ها، شرکت‌های هواپیمایی و دیگر خدمات قابل ارائه به گردشگران را دارند، به ما اعلام کنند.

وی یادآور شد: با توجه به این‌که فرصت هماهنگی‌ها تا خرداد زمان مناسبی است، تمام درخواست‌ها برای برپایی تور برزیل مورد بررسی قرار می‌گیرد و فهرست اسامی آژانس‌های مجاز برای برپایی تورهای جام جهانی به اطلاع عموم مردم خواهد رسید تا بدون هیچ نگرانی از خدمات این تورها استفاده کنند.

 مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران درباره نرخ این تورها عنوان کرد: نرخ‌ها هم بر اساس هزینه تمام شده خدمات برای آژانس‌ها و سود آنها تعیین می‌شود که اطلاع‌رسانی خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها