jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۶۱۹۰۶۰ ۰۴ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۰

دبیرکل اتحادیه انجمن‎های اسلا‌می ‎دانش‎آموزان:

تقویت روحیه بسیجی در جامعه بسترساز پیروزی بر دشمنان اسلام است

دبیرکل اتحادیه انجمن‎های اسلا‌می ‎دانش‎آموزان گفت: تقویت و توسعه روحیه بسیجی در جامعه بستری را فراهم می آورد تا در تمام عرصه‎ها بر دشمنان اسلام به پیروزی حقیقی دست یابیم.

تقویت روحیه بسیجی در جامعه بسترساز پیروزی بر دشمنان اسلام است

حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‎های اسلا‌می‎ دانش‎آموزان ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج مظهر نیروی کارآمد درونی کشور و برگ برنده و سرنوشت‌ساز ملت ایران برای مقابله با دشمنان است.

وی با اشاره به تعبیر امام(ره) مبنی بر اینکه«بسیج شجره طیبه الهی است» اظهار داشت: بسیج یک محتوا و الگو است.

علامتی ادامه داد: همانطور که امام خمینی(ره) فرمودند«دفاع از اسلام و کشورهای اسلا‌می‎امری است که در مواقع خطر، تکلیف شرعی و الهی و ملی است و بر تمام قشرها و گروه ها واجب است». اصل پیشگیری ایجاب می‎کند که هر امت اسلا‌می‎ آمادگی دفاعی برای هرگونه خطری که اسلام را به مخاطره افکند را داشته باشند.

دبیر کل اتحادیه انجمن‎های اسلا‌می ‎دانش‎آموزان گفت: بسیج یک حرکت اجتماعی است که در هر جامعه‎ای با توجه به فرهنگ آن جامعه و به اشکال مختلفی در اثر شرایط خاص به وجود ‌می‎آید.

وی بیان داشت: همانگونه که ما ارزش نیروی بسیج را می‌شناسیم، دشمنان نیز این نیرو را خوب شناخته‌ و اهمیتش را درک کرده‌اند؛ دشمنان به خوبی می‌دانند که بقای‌ انقلاب مرهون این نیرو است و برای تضعیف این انقلاب نیز باید این نیرو را تضعیف کرد.

وی گفت: در هر جامعه‌ای که تفکر بسیجی حاکمیت داشته باشد، جامعه‌ای پویا و زنده است و هرجا بسیج حاضر باشد ضامن بقای نظام بوده و خواهد بود و باید روحیه و تفکر بسیجی را تقویت کنیم چرا که نام بسیج لرزه بر اندام دشمنان می‌اندازد.

علامتی با بیان اینکه شاکله بسیج را نیروهای توانمند و مخلص این سرزمین تشکیل می‎دهند، افزود: تقویت و توسعه روحیه بسیجی در جامعه بستری را فراهم می‎آورد تا در تمام عرصه‎ها بر دشمنان اسلام به پیروزی حقیقی دست یابیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر