jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۰۹۳۶۷   ۰۳ آبان ۱۳۹۲  |  ۲۱:۲۴

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور با اشاره به‌این‌که تیم و کارگروه ویژه‌ای در این معاونت مشغول بررسی افزایش قیمت ۳۸ درصدی حامل‌های انرژی است، گفت: در لایحه بودجه ۹۳ نیز این موضوع را لحاظ خواهیم کرد.

به گزارش تسنیم، محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه مجلس در جمع خبرنگاران در خصوص اقدامات مجلس برای اصلاحیه بودجه ۹۳ اظهار کرد: خوشبختانه نظر کمیسیون برنامه و بودجه در این مورد واقع‌بینانه بود و امیدواریم دیگر نمایندگان مجلس هم اقدامات تخصصی این کمیسیون را تکمیل کنند و به تبصره‌ها و بندها رأی دهند.

وی با بیان این‌که این لایحه می‌تواند به کمک دولت بیاید و مشکلات آن را حل کند، در مورد شناسایی دهک‌های بالا افزود: کارگروه‌هایی در حال بررسی و شناسایی دهک‌های بالا هستند، قطعاً تلاش خواهیم کرد تا قانون را اجرا کنیم.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در خصوص اقدامات دولت برای شناسایی دهک‌های بالا نیز یادآور شد: منتظریم قانون ابلاغ شود و باید ببینیم که قانون چه می‌گوید. نوبخت در خصوص پرداخت مطالبات ایثارگران گفت: در بند ۲۲ - ۷ با عنایت به این‌که ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار از محل فروش سهم‌الشرکه و سهام دولت گذاشته شده، با اولویت پرداخت مطالبات ایثارگران در دستور کار قرار می‌گیرد. سخنگوی دولت در پاسخ به گفته یکی از خبرنگاران مبنی بر این‌که دولت قبل می‌گوید، بدهی نداریم و خزانه خالی نیست، اظهار کرد: اصلاحیه بودجه نشان می‌دهد که وضع منابع ما چطور بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر