jamejamonline
سیاسی دولت کد خبر: ۶۰۸۷۶۴ ۳۰ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۷:۱۲

وزیر راه و شهرسازی گفت:‌ گزارش رسمی کمیسیون ایمنی راه‌ها مبنی بر علت تصادف دو دستگاه اتوبوس مسافری در محور قم - تهران دوشنبه هفته آینده - ششم آبان‌ - اعلام می‌شود.

علت تصادف مرگبار جاده قم، هفته‌ آینده اعلام می‌شود

«عباس آخوندی» در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رؤ‌سای پیشین و جدید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای درباره آخرین اخبار از کمیته ویژه بررسی تصادف مرگبار اتوبان تهران – قم اظهار کرد: سومین جلسه کمیسیون ایمنی راه‌ها ششم آبان‌ماه تشکیل می‌شود.

وی با بیان این‌که بحث مدیریت الکترونیکی راه‌ها از اولویت‌های این حوزه محسوب می‌شود، افزود: در اولین گام در نظر داریم حدود 2000 کیلومتر از راه‌های پرتردد را به دوربین‌های الکترونیکی مجهز کنیم که این کار به کمک بخش خصوصی انجام می‌شود و به زودی فراخوان آن اعلام خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی اظهار امیدواری کرد که با آغاز این کار به صورت پایلوت در مرحله بعدی بزرگترین و پرترددترین راه‌های ایران به دوربین‌های الکترونیکی مجهز شوند.

آخوندی با اشاره به بحث نوسازی ناوگان جاده ای گفت: چند روز پیش هیات وزیران مصوبه‌ای داشت که در ازای آمدن خودروها و کشنده‌های جدید، بخشی از کشنده‌های قبلی از دور خارج شوند که آیین نامه آن به زودی ابلاغ و اطلاع رسانی می‌شود.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

یکی از موضوعات مهمی که امروز به‌شدت به آن نیاز داریم این است که قوا خارج از مسائل جناحی به موضوعات نگاه کنند و منافع مردم را مرجح بر نگاه سیاسی و جناح‌بازی‌ها و سیاست‌زدگی ببینند.

بوی نفت و خون

بوی نفت و خون

حالا می‌خواهید بگذارید پای سنگدلی یا احساس نداشتن یا هر چیز دیگر. هر چه باشد، دیوارها و خیابان‌ها خیلی دیرتر از انسان‌ها خاطرات را فراموش می‌کنند.

افق؛ جایی بین زمین و آسمان

افق؛ جایی بین زمین و آسمان

تصویر شهید حسن تهرانی مقدم و شهید قاسم سلیمانی را که کنار هم نگاه می‌کنی چیزی از عمق چشمان هر دوی آنها یقه‌ات را می‌گیرد؛ حسی بین دلبستگی و رهایی. حالی بین بودن و نبودن. جایی بین زمین و آسمان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر