jamejamonline
سیاسی دولت کد خبر: ۶۰۸۷۶۴   ۳۰ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۷:۱۲

وزیر راه و شهرسازی گفت:‌ گزارش رسمی کمیسیون ایمنی راه‌ها مبنی بر علت تصادف دو دستگاه اتوبوس مسافری در محور قم - تهران دوشنبه هفته آینده - ششم آبان‌ - اعلام می‌شود.

علت تصادف مرگبار جاده قم، هفته‌ آینده اعلام می‌شود

«عباس آخوندی» در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رؤ‌سای پیشین و جدید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای درباره آخرین اخبار از کمیته ویژه بررسی تصادف مرگبار اتوبان تهران – قم اظهار کرد: سومین جلسه کمیسیون ایمنی راه‌ها ششم آبان‌ماه تشکیل می‌شود.

وی با بیان این‌که بحث مدیریت الکترونیکی راه‌ها از اولویت‌های این حوزه محسوب می‌شود، افزود: در اولین گام در نظر داریم حدود 2000 کیلومتر از راه‌های پرتردد را به دوربین‌های الکترونیکی مجهز کنیم که این کار به کمک بخش خصوصی انجام می‌شود و به زودی فراخوان آن اعلام خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی اظهار امیدواری کرد که با آغاز این کار به صورت پایلوت در مرحله بعدی بزرگترین و پرترددترین راه‌های ایران به دوربین‌های الکترونیکی مجهز شوند.

آخوندی با اشاره به بحث نوسازی ناوگان جاده ای گفت: چند روز پیش هیات وزیران مصوبه‌ای داشت که در ازای آمدن خودروها و کشنده‌های جدید، بخشی از کشنده‌های قبلی از دور خارج شوند که آیین نامه آن به زودی ابلاغ و اطلاع رسانی می‌شود.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر