jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۶۰۷۵۵۹   ۲۷ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۸

فروش عضو حساسی از بدن به بهانه بد بودن شرایط مالی و بیکاری، این روز‌ها باب روز شده است. کافی است قدم در کوچه‌ای بگذاری که سراسر لیست خرید و فروش کلیه (البته با قیمت‌هایی گران‌تر از سال قبل) زینت‌بخش دیوار‌هایش شده است.

به گزارش جام جم سرا به نقل از روزنامه تهران امروز- اینجا راه دوری نیست. همین خیابان ولیعصر (عج) خودمان، کوچه فرهنگ حسینی است. کوچه‌ای که پر است از شماره موبایل و اعلام سن جوانانی که می‌خواهند تکه‌ای از جان خود را به حراج بگذارند. مصطفی قاسمی، رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی در جواب این سوال که چرا آنقدر بازار فروش کلیه با قیمت‌های نجومی داغ است به تهران امروز، می‌گوید: «من هرگز چنین چیزی نشنیده‌ام که کسی با قیمت نجومی کلیه بفروشد چرا که هر کس باید به انجمن مراجعه کند و زیرنظر انجمن اقدام به عمل پیوند کلیه بنماید و شرایط انجمن هم برای اهدای کلیه مشخص است. حتی اگر کسی بیرون از انجمن هم برای پیوند کلیه با شخصی توافق کند باز هم باید به انجمن مراجعه و با نامه انجمن به بیمارستان مراجعه کنند. حتی از طرف وزارت بهداشت به تمام بیمارستان‌ها بخشنامه فرستاده شده است که حق ندارند بدون نامه انجمن حمایت از بیماران کلیوی اقدام به پیوند کلیه کنند.» قاسمی تاکید می‌کند: «حتی مبلغی که به عنوان هدیه به فرد اهداکننده پرداخت می‌شود باید از طریق انجمن پرداخت شود.»

تسهیلات دولت در قبال اهداکنندگان کلیه

رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی اعلام کرد: «در سال‌جاری به علت افزایش هزینه‌ها، به اهداکنندگان کلیه ۹ میلیون تومان به عنوان هدیه می‌پردازیم، اما این رقم پیش از این هفت میلیون تومان بود. علاوه بر آن، هزینه آزمایش‌های مورد نیاز برای دهنده کلیه را انجمن حمایت از بیماران کلیوی پرداخت می‌کند.» مصطفی قاسمی تاکید کرد: «پرداخت هزینه‌ آزمایش‌های دهندگان کلیه از سوی انجمن حمایت از بیماران کلیوی تسریع در پیوند کلیه را موجب شده است، چرا که پیش از این دو تا سه ماه طول می‌کشید تا دهندگان کلیه آزمایش‌های خود را تکمیل و به ما ارائه کنند، اما در حال حاضر این آزمایش‌ها طی یک هفته انجام و بین ۷ تا ۱۰ روز دهنده کلیه به گیرنده آن معرفی می‌شود و همین امر منجر به افزایش استقبال گیرندگان از پیوند کلیه شده است.» رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی ادامه داد: در حال حاضر برخی از بیمارانی که از سال ۸۸ در لیست انتظار پیوند کلیه قرار داشتند، در اولویت اول پیوند قرار گرفته‌اند و امیدواریم که با توجه به روند موجود، به‌تدریج انجام عمل پیوند کلیه به روز شود. وی با اشاره به لیست اورژانس پیوند کلیه، اظهار کرد: برای بیمارانی که وضعیت اورژانسی دارند خارج از نوبت، پیوند کلیه انجام می‌شود و این بیماران در اولویت پیوند قرار می‌گیرند.
این در حالی است که پیش از این برخی از بیماران اورژانسی چند ماه در نوبت اورژانس قرار داشتند، اما امیدواریم که مدت انتظار به کمتر از دو ماه کاهش یابد. رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی با اشاره به بخشنامه وزارت بهداشت به بیمارستان‌های سراسر کشور، اظهار کرد: لازم است بیماران با معرفی‌نامه انجمن حمایت از بیماران کلیوی برای پیوند کلیه به بیمارستان‌ها مراجعه کنند. این درحالی است که برخی از بیمارستان‌ها بدون دریافت این معرفی‌نامه از بیماران اقدام به انجام عمل پیوند کلیه کرده‌اند. همین امر موجب به وجود آمدن بازار خرید و فروش کلیه در کنار این بیمارستان‌ها شده است. بنابراین وزارت بهداشت طی بخشنامه‌ای به بیمارستان‌های سراسر کشور اعلام کرده است که با بیمارستان‌های متخلف برخورد می‌شود. قاسمی تاکید کرد: در صورت قاطعیت وزارت بهداشت در اجرای این بخشنامه، حداقل بازار آزاد خرید و فروش کلیه تا ۹۰ درصد کاهش می‌یابد. وی در ادامه اظهار کرد: برخی از بیماران شهرستانی در تهران برای پیوند کلیه ثبت‌نام کرده‌اند که این بیماران حدود ۳۰ درصد از لیست متقاضیان پیوند در تهران را تشکیل می‌دهند.

خانواده‌ها اهدای عضو را دریغ نکنند

توصیه می‌کنیم با اهدای عضو، جان یک انسان را نجات دهید. این گفته‌های رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی است. مصطفی قاسمی، می‌گوید: «خانواده کسانی که مرگ مغزی شده‌اند، همکاری بسیاری در زمینه اهدای عضو دارند که موجب می‌شود قضیه خرید و فروش کلیه کاهش پیدا کند. انجمن از زمانی که فرد مرگ مغزی در آی سی یو است تا وقتی که عضو را اهدا می‌کند هزینه‌ها را تقبل می‌کند، البته دیگر پولی به خانواده فرد پرداخت نمی‌شود.» او تاکید می‌کند: «رواج فرهنگ اهدای عضو، جان بسیاری را نجات داده است.»

۲۵ میلیون تومان دادمش رفت

بر خلاف صحبت‌های رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی فروشندگان کلیه نظرهای متفاوتی دارند. در میان شماره‌های بی‌شماری که بر دیوار نقش بسته‌اند به یکی زنگ می‌زنم. «علی ز»، گروه خونی (آ+)، می‌گوید: حال مادرم بسیار بد است و دنبال خرید کلیه هستم. کلیه‌اش را یک ماه پیش فروخته و من دیر رسیده‌ام. سعی می‌کنم برای گرفتن مظنه بازار از زیر زبانش قیمت فروش تکه‌ای از جانش را بپرسم، با شوق می‌گوید: ۲۵ میلیون تومان دادمش رفت. مجبور بودم. چقدر خواهرم به خاطر فقر ما از شوهر معتادش کتک بخورد.‌‌ همان بهتر فروختم. حالا هم اجاره خانه می‌دهم هم یک پراید زیر پایم است که مسافرکشی کنم، هم خواهرم کنار دستم آرامش دارد! می‌گویم: چرا به کسی که کلیه دادی نرفته از انجمن حمایت از بیماران کلیوی درخواست کند تا این مبلغ سنگین را پرداخت نکند؟ جواب مشخص است. طرف دو سال در انتظار بوده، اما چون حالش وخیم شده مجبور به پرداخت این مبلغ و دریافت کلیه از من شد.

۱۷میلیون؛ قیمت غیررسمی کلیه

وقتی از قیمت‌های نجومی فروش کلیه در وبلاگ‌ها و کنار بیمارستان‌ها با رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی صحبت می‌کنیم، معتقد است: «ممکن است در حد یک تخلف کوچک وجود داشته باشد، ولی فکر نمی‌کنم تا وقتی این انجمن هست و می‌شود با قیمت ارزان کلیه را تهیه کرد کسی برای خرید به این افراد مراجعه کند. این‌ها تبلیغاتی است که با رنگ و لعاب خبری در وبلاگ‌ها وجود دارد».
مصطفی قاسمی، در فروردین ۹۲ در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم نیز در مورد قیمت کلیه اعلام کرده بود: «بازار قیمت کلیه دلالی به صورت شناور بوده ولی آن چیزی که ما خودمان به‌طور کامل به آن رسیدیم قیمت‌هایی در حدود ۱۵ تا ۱۷ میلیون تومان بود که امیدواریم با اجرای بخشنامه مذکور که هیچ بیمارستانی حق پیوند کلیه در صورت عدم تایید انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی را ندارد؛ تا شاهد جمع شدن بازار دلالی کلیه در کشور باشیم.» ولی از سویی دیگر، مسائلی که در زیر پوست شهر در حال وقوع است، با گفته‌ها بسیار تفاوت دارد. با یکی از فروشندگان کلیه به نام محمد، در کنار یکی از بیمارستان‌هایی که اقدام به عمل پیوند کلیه می‌کنند قرار ملاقات می‌گذارم. ۲۱ ساله است، و قیمت مورد توافقش ۴۵ میلیون تومان است.
می‌پرسم: مگر انجمن اعلام نکرده که باید زیرنظر آن‌ها عمل پیوند کلیه را انجام دهید. اگر از میزان این مبلغ نجومی بفه‌مند برای تو ایجاد مشکل نمی‌کنند؟! می‌خندد و با خیال راحت پاسخ می‌دهد: شما زیرنظر انجمن‌‌ همان ۹-۱۰ میلیون را به من می‌دهید و بعد در کنار در اتاق عمل بقیه پول را به همراهم تحویل می‌دهید! سر قیمت سعی می‌کنم به کمتر متقاعدش کنم در چشمانم زل می‌زند و می‌گوید: خانم من دارم با ۲۱ سال سن خودم را ناقص می‌کنم فکر می‌کنید خوشم می‌اد اما مجبورم! من مادر خودم مریض است و خواهرم هم به خاطر ما... ادامه نمی‌دهد. من هم نمی‌پرسم. نمی‌دانم راست می‌گوید یا دروغ. نمی‌دانم آن هیکل لاغر و جثه نحیف طاقت دارد با یک کلیه تا آخر عمر دوام بیاورد یا خیر؟ اما به هر حال دارد تکه‌ای از جانش را به حراج می‌گذارد. جانی که خداوند طبق قاعده و قانون جفت آفریده‌اش و حالا یک جوان ۲۱ ساله به هر دلیلی می‌خواهد نیمی‌اش را بدهد برود.

پول عمل کلیه خیلی بیشتر از کمک دولت است

دکتر داراب خاکی متخصص کلیه و ارولوژی در گفت‌وگو با تهران امروز، می‌گوید: «بیماری نارسایی کلیه در ایران بسیار زیاد است. اما هزینه عمل و دارو خیلی بیشتر از ۸ میلیون تومانی است که دولت به فرد اهداکننده می‌دهد. از سویی دیگر وقتی بیماری نیاز به عمل پیوند کلیه پیدا می‌کند با مراجعه به انجمن باز در نوبت می‌ماند، به همین دلیل بیمار به فکر تهیه کلیه از افرادی که خود فروشنده هستند می‌افتد، که البته بیشتر افراد معتاد کلیه‌هایشان را می‌فروشند و بعد جوانان که در بیکاری به سر می‌برند و به علت هزینه‌های بالای زندگی تحت فشار قرار گرفته‌اند. دکتر خاکی، در جواب این سوال که آیا برای فرد اهداکننده مشکل جسمانی در آینده پیش خواهد آمد یا خیر، معتقد است: اگر فرد سالم باشد اهدای کلیه خطری ندارد، اما باید فرد اهداکننده تا آخر عمر هر شش ماه یک بار چکاپ کامل انجام دهد، زیرا این احتمال وجود دارد که فرد دچار فشار خون بالا و بیماری‌های دیگر بشود. البته جدیدا امکان پیوند کلیه از جسد هم وجود دارد که باز بیمار برای این منظور باید در نوبت بماند.»

تکه‌ای از جانم مال شما‍!

شماره‌اش را در وبلاگ پیدا کرده‌ام. زنگ می‌زنم. «سپیده. ر»، ۲۴ ساله. قیمت توافقی ۴۴ میلیون تومان. می‌گویم: باید علت فروش کلیه‌ات را بدانم تا بخرم. می‌خندد و می‌گوید: «علت نمی‌خواهد. بدبختی علت می‌خواهد که من هم علتش را دارم. با مادرم زندگی می‌کنیم، برادرم سهم ارثمان را با کلک بالا کشیده و حالا به دستور زنش ما را از خانه بیرون کرده است. می‌خواهم کلیه‌ام را بفروشم تا لااقل سقفی بالای سرم باشد. کلیه به چه دردم می‌خورد وقتی روزگار سیاه است. تکه‌ای از جانم مال شما اما آبرویم را حفظ می‌کنم.»
این حکایت تلخی است که بیشتر متقاضیان فروش کلیه در سنین ۲۰ تا ۳۰ سال قرار دارند و بسیاری از آن‌ها متاهل هستند و زیر بار زندگی کمرشان آنقدر خم شده است که می‌خواهند جانشان را حراج بگذارند. یا جوانانی هستند که برای کمک خرج خانواده‌هایشان آستین بالا زده‌اند و با جانشان به جنگ سرنوشت رفته‌اند. هرچقدر هم مسئولین بگویند تخلف است یا فروش این عضو قرمز رنگ با قیمت نجومی وجود ندارد یا کمرنگ است، در حل مسئله کمکی نمی‌کند. حل معما اینجاست که چرا باید اصلا جوانان دیوارهای این شهر را با شماره‌هایشان برای فروش جانشان رنگین کنند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲۹۵
در انتظار بررسی: ۱۲۰
غیر قابل انتشار: ۰
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۵
واقعاً از اینكه یه دختر خانم 24 ساله از روی فقر میخواد كلیه خودش رو بفروشه ! خیلی متاثر شدم و اشك توی چشمام حلقه بست . اهدای عضو امری پسندیده هست ولی نه از روی فقر :( كاش این سوپرمیلیاردرهای كشورمون كه تدادشون هم كم نیست , به جای باج و خراج دادن به این و اون و پول ها نجومی صرف فوتبالیست ها كردن , یه كمی هم دنبال كمك به اینگونه افراد بودن تا لا اقل كمكی از دردهای مردم مستضعف كشور كمتر میشد :(
۲۲
۰
مانیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۳
منم خیلییییییییی دلم میخوتد این كارو كنم ولی هرجا میرم نمیشه خییییییییییییلی مشكلاتم زیاده تو دنیام هیشكسو ندارم دعا كنید واسه منم جور شه
۱۹
۲
افرین كارخوبی میكنند
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۸
افرین كارخوبی میكنند
۶
۴
تورج
-
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
كلیه oمنفی فروشی18 سالمه فوتبالیستم
حمید رضا هادی
Germany
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
من میخوام كلیه ام رو بفروشم ور شكست شدم نه سیگاری هستم نه قلیانی بدنم سالم هستش سنمم 28 ساله اگر كسی پیدا شد كه بخره سی میلیون میفروشم
۷
۴
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۷
آقا ما هم بیست سالمونه،A+ میفروشیم
وقتی قراره بدنم زیر بار حمالی داغون بشه و تو پیری همش مریض باشم
خوب الان كلیه امو میدم یه كار سبك باهاش راه میندازم
۱۲
۰
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۳۰
من ورزشكار حرفه ای ام جودو كاركردم الان قصد جدی فروش كلیم رو دارم كارشناسی ارشد معماری خوندم, چند وفت دیگه هم سربازم دیسك كمر دارم با هزارتا مشكل مالی ولی باید برم خدمت به كه؟به چی؟. اینارو گفتم بدونید این نتیجه ی زندگی. تحصیل. و ورزش ماست
۹
۱
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
سلام .بیام من ب اون اقایانی ك میكن مدیر انجمنیم و این جه وضعشه جرا كلیه میفروشن .اكه سود یك ماه اختلاس ها رو فقط یك ماهشو بدین ب این كسانی كه كلیه میفروشن دیكه ن شما فكر دروغیت مشغول میشه ن ما تنمون ناقص .اكه نمیشه نمیتونین بس دخالت نكنین .من بخاطر فشار مالی خاستم خودمو بندازم زیر ماشین ك ب خانوادم بول دیه برسه كلیه ك جیزی نیس.....
۷
۰
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۰
سلام.مسعود هستم 23 سالمه میخوام یكی از كله هامو بفروشم نیاز شدید به پول دارمگروه خونیb+قیمت هم25ملیون
...
۱۰
۰
محسن
-
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۲
*زندگی اگر ارزش زندگی كردن داره ارزش بهتر زندگی كردنم داره*

خوشحالم كه میتونم با اهدای كلیه ام زندگی یك نفرو نجات بدم


۳
۰
Mamad
-
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۴
۲۲ سالمه ورزشكار بدون هیچ بیماری از تهران به دلایل شخصی كلیه o منفی به قیمت ۱۰۰ میلیون میفروشم خریدار فقط پیام بده تماس میگیرم باهاش
یا علی
۱۵
۴
محمود صبحانی
-
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۵
سلام من میخام كلیمو بفرشم گره خونی o+قیمت توافقی به پول احتباج دارم كاملا سالمم
۸
۰
صآدق فتحی
-
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۵
سلآم من شدید به پول آحتیاج دآرم كلیمو میفروشم o+كآملآ سآلم
۵
۱
انجمن خرید و فروش كلیه
-
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۷
اولین انجمن اینترنتی خرید و فروش كلیه ی انسان راه اندازی شد . دارای سیستم ارسال ایمیل و جستجوی پیشرفته
۶
۳
رامین
-
۰۴:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۴
كلیه فروشیA+سالم
شدیدپول احتیاج دارم
علی
Germany
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
گروه خونی او منفی 34 ساله سالم مرد
اكبر
-
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۳۰
سلام وقتی به خاطر زندگی بدهكار باشی و هی چپ وراست پولشون بخواهند یا وامی كه برداشتی در وقتش پرداخت نكنی ضامن از در خونه ات كنار نرود همان بهتر است كه كلیه بفروشی نه خودكشی
۳
۱
خدیجه
-
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۹
میخوام كلیه مو بفروشم به اندازه نیازم قرض دارم كاملا سالم وبدون هیچ بیماری
۱
۱
غریبه
-
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
دوستان من با آقای جهانگیری كار كردم خیلی خوب بود هم قانونی هم قیمت مناسب ایمیل ایشون رو میذارم باهاشون تماس بگیرید اجازه ندارم شماره بذارم
anjoman1978@gmail.com
۲
۱
مرتضی
-
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
سلام دیگه طاقتم تموم شده.كلیه +AB با قیمت پیشنهادی شما(هر چقدر بدین قبوله) میفروشم.سنم 28 وزنم هم 78 هس.از هر جهت هم سالم سالمم
09148579499
۰
۱
ناشناس
-
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
سلام
٣٢ ساله
o+
متاهل
لطفا. قبل از تماس پیام بدید
09197590127
۱
۰
حسین
-
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
سلام
من حسین هستم 38 ساله گروه خونیم ب مثبته ،ورزشكار و هیچ نوع مریضی ندارم ،شماره تماس 09019597971
درصورت عدم پاسخگویی اس ام اس دهید
۰
۰
علیرضا
-
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
سلام آزمایشا رو خودم انجام دادم آمثبت سالم بنده رضایت همسر رو محضری گرفتم كارمندم لیسانس دارم و ابرومندم لطفا كسی پاشنه خرید كشیده به من زنگ بزنه ممنون.09120154755
۰
۰
فرامرز مقومی زاده
-
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
بعضی وقتا یك انسان میتونه با كلیه زنوگی كنه ولی انقدر فشار روی یك جوان هست كه هیچ پشتی نداره كه مجبور به فروش كلیش میشه مثل من.جوان 25ساله فرزش كار آری از هر گونه بیماری نیاز مالی برای ازدواج و اجاره خانه دارم گروه خونی +A با قیمت توافقی.
۰
۰
محمدرضا
-
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۲
سلام محمدرضا هستم
28 ساله از كرج كلیه خودمو میفروشم
نیاز مالی شدید بخاطر ورشكستگی وبدهكاری
عروسی خودم اجاره كردن خونه
گروه خونی ب مثبت
09384273587
۱
۰
جواد
-
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
سلام
خواستم از این مسئول محترم تشكر كنم كه جهت تسریع در رواج فرهنگ فروش كلیه محبت میكنند و 9 میلیون تومن نرخ رو برای فروش كلیه قیمت گذاری می كنند... بعد از قیمت گذاری خودرو و خوراك و مایحتاج مردم ورود كردن دولت محترم به نرخ فروش كلیه قابل تامله...
كاش دوستان بجای بحث تك نرخی كردن فروش كلیه به بحث چاره ای برای درد نیازمندان مالی كه مجبور به فروش قسمتی از وجود خود هستند می پرداختند....
۳
۰
كامیار
-
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۵
سلام كامیار هستم 28 ساله .متاهل . سالم با گروه خونی +b .قیمت هم توافقی اول پیام بدید وگرنه جواب نمیدم شماره تماس 09194504088
۱
۰
یعقوب
-
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۶
سلام یعقوب هستم 37ساله بدلیل مشكلات مالی قصد فروش كلیه مو دارم گروه خونی a+قیمت توافقی
۰
۰
خانواده
-
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
سلام خانواده چهارنفری هستیم به علت نیازشدیدمالی همگی كلیه خودرامی فروشیم بسیارسالم‌‌‌
قیمت توافقی شماره تماس 09383196155ازتهران
۲
۰
محمد
-
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
سلام ۳۰سالمه متاهل بدلیل مشكلات مالی قصد فروش كلیه دارم گروه خونیo+
۰۹۱۳۹۳۲۵۰۷۰
۰
۰
رسول
-
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
سلام 30سال سن دارم بدلیل مشكلات مالی احتیاج شدید به پول دارم گروه خونی+o قیمت توافقی09139760329
۰
۲
فرزاد
-
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
بدلیل مشكلات زندگی میخواهم یكی از كلیه هایم را بفروش بگذارم .گروه خونی A+
23ساله و ورزشكار و كاملا سالم
09365298190
۰
۰
علیرضا. ب
-
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
وضعیت اقتصادی.
۰
۰
هادی
-
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
كلیه -O فروشی ، از لحاظ جسمی سالم قیمت توافقی ٠٩٣٣٦٩٦٤١٤٠
۱
۰
farid
-
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
سی ساله با گروه خونی O-
09193858133
۲
۰
سیروس
-
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
اهداء كلیه گروه خونی بی مثبت تماس 09211758197
۰
۰
علی ع
-
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
29ساله هستم فقط بدلیل مشكلات مالی a+گروه خونی 09179083157
۰
۰
محمود
-
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
سلام خیلی پول لازمم كلیمو میفروشم توافقی گروه خونی ab+ شمارم 09191670316 لتفا فقط تماس بگیرید یا در تلگرام و یا اس ام اس
۰
۰
مهدی
-
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
با سلام
به دلیل برخی از مشكلات اقدام به فروش كلیه ام كرده ام. ۲۳ ساله با بدنی كاملا سالم با گروه خونی +O با شماره زیر تماس یا در تلگرام پیام بدید
09376763077
۱
۰
شاهین
-
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۰
سلام ۲۵سالمه دوتا راه جلو پام هست یا برم زندان یا یكی از كلیهامو بفروشم من اینو انتخاب كردم كه بفروشم فوری قیمت ۵۰میلیون با خریدار كنارم میام گروه خونی A سالمو سلامت لطفأ فقط تماس۰۹۳۳۱۶۷۱۹۳
۰
۰
امید
-
۰۵:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۱
كلیه 0+ خودمو میفروشم اهل ارومیه 22 ساله قیمت 500 میلیون تومان ، این یك معامله منصفانه است، زندگی گران است! زندگی میفروشم زندگی میخرم بی كلك09392511170
۳
۰
mahan
-
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۴
34 ساله هستم گروه خونی o+ كاملا سالم
09015584800
۰
۰
یاس
-
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۵
گروه B+ قیمت تفاوقی....بنی ادم اعضای یكدیگرند كه در افرینش زه یك گوهرند
۱
۰
amir
-
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۶
سلام منم میفروشم فقط تماس و پیامك 09381937092 سن 25
۰
۱
سارا
-
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
سلام من میخوام كلیه مو بفروشم به خاطر شرایط بد مالی لطفا تماس بگیرین گروه خونی o+ بدون سابقه پزشكی ورزشكار 09214231747

۰
۰
بی پول بد بخت
-
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
فروشنده ام o+ خریدارش تماس بگیره
09369050052
۱
۰
saman
-
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
AB+ كاملا سالم قیمت توافقی
۰
۱
reza
-
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
سلام پسری هستم ۲۳سالمه با گروه خونی o- كیله خودمو میفروشم قیمت توافقی فوری ۰۹۳۶۷۴۸۱۳۸۲ یا۰۹۱۴۷۴۳۴۷۹۳
۰
۱
m
-
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۰
37 ساله - متاهل - كلیه فروشی با گروه خونی A+
50 میلیون
تماس تلگرام eshantion11@
۰
۰
علی اكبری
-
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۰
سلام به دلایل مالی نیازمند فروش كلیه هستم ,25 ساله مقیم مشهد با گروه خونی B+ , هیچ نوع مریضی . سابقه بیماری ندارم
24 ساعته جواب میدم
09154052634
۰
۰
محمد
-
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
سلام جوانی 28 ساله هستم سالم ساكن تهران بدون استعمال هرگونه دخانیاتT كلیه ام و با گروه خونی +B میفروشم
هزینه كل بیمارستان به عهده خریدار
09121944542 پیامك بدید
۰
۰
فرخ
-
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
فروش فوری كلیه یا كبد خریدار واقعی هستی اس ام اس بده . با مشتری واقعی را میام .
پول لازمم (((( فروش فوری ))))

گروه خونی o+
09010498911
۰
۰
فرخ
-
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
فروش فوری كلیه یا كبد خریدار واقعی هستی اس ام اس بده . با مشتری واقعی را میام .
پول لازمم (((( فروش فوری ))))

گروه خونی o+
09010498911
۰
۰
امیر
-
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
فروش فوری كلیه
مذكر سن 29 گروه خونی B+
09215821978
۰
۰
فرزاد
-
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
سلام كلیه و قسنتی از كبدم رو میفروشم
29 سالمه و نیاز شدید به پول دارم برای حفظ شرفم و ابروم
گروه خونی آ مثبت 09108415681
۰
۰
محمود
-
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
باسلام و آرزوی سلامتی برای همه هموطنان عزیزم...
بعلت مشكلات مالی واسه فروش كلیه اقدام كردم
گروه خونی ab+
39ساله هستم ساكن قم
كلیه و قسمتی از كبدبرای پیوند و زندگی بخشیدن
و نجات از مشكلات مالی خانواده ام
۰
۰
پیام
-
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۱
جوانی 25ساله به دلیل مشكلات مالی كلیه مو میفروشم توافقی ab+09393695385
۰
۰
سیاوش
-
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
سلام
عزیز دلم یه انسان چرا یه تیكه از بدنشو می فروشه
بخاطر 9 میلیون شما نفست از جای گرم بلند میشه رئیس انجمن
اونایی هم كه میفروشن مشكل دارن
كه حاضرن یه تیكه از بدنشو بده
اگه میخواین كادو بدین چیزی بدین مشكلات حل بشه واقعا متاسفم رو جون آدم قیمت میذارین اونم میگین كادو
۳
۱
رضولن
-
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
سلام، فروش فوری كلیه-مذكر-37ساله-A+
0936-3066777
۱
۰
رجایی
-
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
خانمی ۳۴ساله هستم باگروه خونی +o كلیه خودم رو به علت مشكلاتی زیاد میفروشم میخوام زندگیم ازهم نپاشه تاحالا مشكل كلیه هم نداشتم ۰۹۳۶۱۲۲۳۱۰۹
۱
۰
باران
-
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
سلام من به دلیل نیاز شدید مالی میخوام كلیه ام و بفروشم گروه خونی ب مثبت ۲۲ساله
۰۹۰۳۱۲۴۶۲۹۵
۰
۲
حمید
-
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
سلام حمید هستم ازتهران 22 ساله بدونه هیچگونه بیماری به دلیل مشكل مالی تصمیم به فروش كلیه گرفتم. 09192198420
۰
۰
امیر
-
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
سلام جوانی 25 ساله ورزشكارگروه خونی oمثبت بدلیل مشگلات مالی پدر مادرم یكی از كلیه هامو میفروشم لطفا خریدار واقعی تماس بگیره 09032233363قیمت 50 م
۰
۲
عظیم
-
۰۵:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
سلام پسر هستم ۲۸ سالمه متاهل بدلیل ورشكستگی و بدهی بالا اقدام به فروش كلیه ام كرده ام با گروه خونیA+
۰۹۳۳۶۹۷۷۹۱۵
۱
۱
فرخ
-
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
فروش فوری كلیه یا كبد خریدار واقعی هستی اس ام اس بده . با مشتری واقعی را میام .
پول لازمم (((( فروش فوری ))))

گروه خونی o+
09010498911
۰
۰
عبدالله غفوریان
-
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
سلام بعلت گرفتاری مالی مجبور به فروش كلیه شدم گروه خونی o منفی سن ۳۹ سال قیمت توافقی فوری فوری فوری ۰۹۳۵۵۵۷۰۶۵۹
۰
۰
فرزانه
-
۰۴:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
25ساله 100میلیون سالم 09191967908
۰
۰
مهدی
-
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
بشین تا بیان بخرن
محمد
-
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
متاهل با یه بچه كه به دلیل فقر مالی گذاشتن رفتن كلیه فروشی B+ سنم 30 سال --09354045179
۰
۰
علیرضا
-
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
سلام.من چندروز پیش عمل كردم.پیش دكتر احسان محمدی.برا فروش كلیه زود كارا رو انجام میدن.پیشنهاد میكنم اگه فروشنده هستین برین پیشس یا از سایتش اسمتونو بنویسین.سایتش اینه:
www.dr-mohamadi913.blogfa.com
۰
۰
عبدالله غفوریان
-
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
سلام داداش این ایمیل جواب نمی ده شماره ای ازش داری
رهام
United States
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۲
سلام و درود به اقای علیرضا ـ داداش شرایط فروش كلیه چیه؟ یعنی چه مداركی میخواد و چه ملزوماتی داره و مهمتر چند میفروشه ـ لطفا راهنمایی كنید ممنون
حاكم
-
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
من حاكم از اورمیه ۲۱ ساله به علت بی پولی سالم كلیه با گروه خونی A+ 09037030748
۰
۰
محمد
-
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
فروش كلیه abمثبت بدون هیچگونه بیماری ...تهران ..27سال
09376039035
۰
۰
عباد
-
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۸
جوانی هستم ۲۷ساله ساگن ایلام.كلیه م رو باگروه خونیa+میفروشم لطفا وخواهشا خریدار واقعی پیام وقیمت بده۰۹۳۳۱۰۳۵۷۳۲
۰
۰
فرهمند
-
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۸
فروشنده كلیه به بالا ترین قیمت o+ از نظر شرایط جسمانی سالم می باشم سن 48 سال غیر سیگاری و اهل ورزش
09905752053
۰
۰
محسن
-
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۸
سلام من جوانی متاهل 23ساله كلیه فروشی با گروه خونی A- سالم دارم قیمت توافقی ((فروشی فوری))09395617652
۰
۰
عبدالله غفوریان
-
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۹
سلام بعلت گرفتاری مالی مجبور به فروش كلیه شدم گروه خونی o منفی سن ۳۹ سال قیمت توافقی فوری فوری فوری فوری ۰۹۳۵۵۵۷۰۶۵۹
۰
۰
محمدی
-
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
فروشنده كلیه با گروه خونیA+ سن 34 قیمت توافقی 09377887348فوری فوری فوری فوری
۰
۰
مرد
-
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۱
سلام مردی هستم 50ساله بسیارسالم دارای گروه خونی Aمثبت به علت بیماری پسرم كلیه ومغزاستخوان خودراباقیمت توافقی می فروشم .09383196155ازتهران
۰
۱
پیام.
-
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۱
جوانی هستم 25ساله متاهل دارای فرزند اطراف تهران ورزشكار به دلیل مشكلات مالی مجبور به فروشم فوری فوری توافقی 09393695385
۰
۰
عماد
-
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
سلام جوانی هستم ٢۵ساله بدنی كاملا سالم گروه خونی o+ به دلیل وضع مالی خراب قصد فروش كلیمو دارم به بالا ترین قیمت پیشنهادی ۰٩٣٣٧٢١٩٧٧٩
۰
۰
جلالی
-
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
سلام.بدلیل مشكل مالی كلیه گروه خونیo+فروشی.قیمت توافقی سالم.09383096497
۰
۰
عبدالله غفوریان
-
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
سلام بعلت گرفتاری مالی مجبور به فروش كلیه شدم گروه خونیo منفی سن ۳۹ سال قیمت توافقی فوری فوری فوری فوری فوری ۰۹۳۵۵۵۷۰۶۵۹
۰
۰
وحید
-
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
سلام جوانی هستم 24ساله كلیم سالمه گروه خونیم ab+ هستش لطفا برای خرید با این شماره تماس حاصل فرمایید. 09303162199
۰
۰
مرتضی اویسی
-
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
سلام مرتضی 25 سالمه از خراسان رضوی - گروه خونی +B ب مثبت ، پول لازم هستم . هر كدوم از اعضای بدن كه قیمتش بالا باشه میفروشم
امروز 11/07/1395
فقط سریع 9155287011
۰
۰
یونس
-
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۴
كلیه فروشی،سالم ، o_
30 ساله.پسر هستم، راه میام با متقاضی
۰
۰
سعید
-
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۴
فروشنده
22 ساله.گروه خونی Oمنفی.سالم.قیمت توافقی.نیاز فوری

09306307680

حتی الامكان شب تماس بگیرید.
h.sadeghi3699@gmail.com
حامد
-
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۴
كلیم رو میفروشم گروه خونی oمثبت09211063217
۰
۰
ایمان
-
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
سلام بخاطره نیاز مالی شدید كلیه خودمو میخوام بفروشم . 30سالمه از لحاظ جسمانی و بدنی سالم هستم بدون هیچ مشكلی . گروه خونی Aمثبت
۰
۰
علیرضا
-
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۹
سلام ۲۷ ساله گروه خونیo+ فوری ۰۹۲۱۱۰۰۸۷۹۷
۰
۰
شیدا
-
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۱
فروش كلیه فوری * به دلیل هزینه عمل قلب مادرم * گروه خونی O-
۰۹۳۳۹۰۲۰۲۳۳
۱
۰
بهنام
-
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۷
سلام من یك جوان متولد 73هستم به دلیله مشكلات مالی خود یك كلیه یا قلبم میفروشم. گروه خونی +A هست خواهشن. فقط خریدار. به من پی وی بده قیمت توافقی 09016595479

فقط فوری فوری
حجت
-
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۱
باسلام حجت هستم 25ساله باگروه خونیAمثبت قصد فروش كلیه خود را دارم. سالم بدون هیچ گونه بیماری قیمت30000000تومان برای انجام پیوند هم به هرجای دنیا هم حاضر به سفر میباشم درضمن هزینه آزمایشات هم به عهده خریدار میباشد
ازتهران هستم 09361910361
۰
۰
علی قنبری
-
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۲
من مردی 35 ساله هستم درسلامتی كامل بسر میبرم به دلیل مشكلاتی كه دارم میخواهم كلیه خود را بفروشم خیلی فوری09119875835
۰
۰
محسن
-
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۲
سلام بنا به دلایلی كلیه امو میفروشم .مردی34ساله o-دارای كارت مستمر از انتقال خون قیمت 80 میلیون
۰
۰
امید
-
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۴
اهدای كلیه oمثبت شماره 09138277854
۰
۰
كلیه فروشی
-
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۴
گروه خونی O+
به علت مشكلات مالی و تحت نظر بهزیستی
لطفا تماس بگیرید
09150107480
۰
۰
مجید
-
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۴
فروش فوری كلیه B+ به هر قیمتی 28سالمه سالم 09373950359
۱
۰
علی
-
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۵
سلام
گروه خونیA+
كاملا سالم
قیمت توافقی
۰۹۲۱۱۲۸۰۹۶۲
09211280962
كلاه بردارایی كه تحت عنوان دكتر..... یا موسسه .....از من و گرفتارایی مثل من كلاه برداری كردید این پست ترین و كثیف ترین كاربود كه كردید و حتما هنوز هم مشغول همین كثافت كاریی هستید
كمی آدم باشید
۰
۰
محسن
-
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۲
باسلام 38ساله از قم فروش كلیه b+می باشد از لحاظ جسمی سالم در صورت لزوم تماس بگیرید باتشكر 09192538619
بهزاد
-
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۵
32 ساله..پسر...گروه خونی +O....
30 m....
09309009259
۰
۰
عماد
-
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
جوانی ۲۴ساله پسر هستم به دلیل بدهی قصد فروش كلیه دارم.قیمت توافقی
09333604740اینم شمارمه.خریدار واقعی تماس بگیره
۰
۰
عماد
-
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
جوانی ۲۴ساله ب دلیل بدهی مالی قصد فروش كلیه ام را دارم.خریدار واقعی تماس بگیره.قیمت توافقی
۰۹۳۳۳۶۰۴۷۴۰
۱
۰
فروش كلیه
-
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
90تومن
عماد
-
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
جوانی ۲۴ساله ب دلیل بدهی مالی قصد فروش كلیه ام را دارم.خریدار واقعی تماس بگیره.قیمت توافقی
۰۹۳۳۳۶۰۴۷۴۰
۰
۰
شهریار
-
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
باسلام به علت بیش از حد مشكلات حتی كمی مونده كه زنم را طلاق بدم به همین خاطر كلیه ام را میفروشم قیمت هم توافقی با گروه خونی b+
۰
۰
علیرضا
-
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
سلام جوان سالم ۲۸ ساله گروه خونی o+ به همراه رضایت نامه فوری فروشی قیمت توافقی
لطفا تماس نگیرین درخواست پول بدین اخه پول ادمهایی كه كارشون به اینجا رسیده خوردن نداره فقط خریدار واقعی ۰۹۲۱۱۰۰۸۷۹۷
۰
۰
رهام
United States
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۲
سلام اقای علی رضا ببخشید داداش میشه یك توضیح دقیقی بدی درباره كلاهبرداری اون دسته از كسانی كه خودشونو دكتر معرفی میكنن و پول میگیرن یا هر راه دیگه ای ـ چجوری و بیشتر به چه اسامی هستند لطفا اگه اسماشونم یادته بگی ممنونت میشم ، متاسفانه بلانسبت خصلت ما ایرانی ها همینه كه از حیوون پست تر و به هیچ كس رحم نمیكنیم ـ و فقط تو فكر كلاهبرداری هستیم ـ
مرتضی
-
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۷
سلام 35 سالمه باگروه خونی o+ به دلیل نیازمالی وحفظ آبرووتأمین نیازهای پسرشیش سالم كلیه ام را میفروشم قیمت 50 میلیون 09193248790 شماره تماس لطفاپیام بدین
۰
۰
هادی
-
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۷
سلام بعلت بیكاری نیازمجبور به فروش كلیم هستم میخوام با پولش یه كاری دست و پا كنم براd سیر كردن شكم زن و بچه هام .۳۵ سالمه كاملا سالم هست كلیم .ادم با یه كلیه هم میتونه زندگی كنه اما بدون ابرو یه روزم نمیشه .شماره تماس میذارم ۰۹۱۸۳۷۲۱۴۵۹
قیمتم توافقی .گروه خونیمم a+ممنون میشم اگه بتونین از ابن گرفتاری نجاتم بدین
۰
۰
Hosein
-
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
٠٩١٢٦٠٨٩٦٩٤ اهداكننده
۰
۰
یاسر
-
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
سلام 32 سالمه و گروه خونی B+ مثبت . بخاطر پرداخت مهریه زنم مجبورم كلیه ام را بفروشم تا نگذارم دوتا بچه ام آواره كوچه و خیابان شوند . معتاد نیستم و خداروشكر از نظر جسمی سالم هستم و هیچ مشكلی ندارم حتی سیگار و قلیان هم نمیكشم اما مجبورم بخاطر آبروم كلیه ام رو بفروشم قیمت پیشنهادی من 40 میلیون است اگه خواستید باهاتون كنار میام .ممنون 09198087049 شمارمه
۰
۰
ایمن
-
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
فروش A+كلیه فوری توافقی
۰
۰
امیرحسین
-
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
20ساله
Oمنفی
كامل سالم
ب دلیل مشكلات خانوادگی قصد فروش دارم
09227501146
گروه خونیم كم یابه پس ارزون نمیدم
۰
۰
میلاد
-
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۳۰
سلام میلاد هستم ۲۴ ساله متاهل سالم بدلیل نداشتن خونه حتی اجاره ای میخام كلیه خودم را بفروشم ۰+ گروه خونی قیمت توافقی ۰۹۱۱۶۳۷۴۶۵۴ سالم سالم ۰۹۱۱۶۳۷۴۶۵۴
تماس 7 شب به بعد
۰
۰
ناشناس
-
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۱
فوری فروشی فوری فروشی
✍كبد،مغز،كلیه گروه خونی O+
كاملاً سالم حاظرم هركجا كه بگید آزمایش بدم.
25ساله به دلیل نیاز مالی عجله دارم فقط
ارزانتر از همه
قیمت خود را یا در تلگرام یا اس ام اس كنید خودم تماس میگیرم
با تشكر.
09909673086
۰
۰
ناشناس
-
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۳
فوری فروشی O+
فروش كلیه، كبد، قلب،مغز استخوان كاملاً سالم به شرط قیمت را یا در تلگرام یا اس كنید قیمت را خودتون تعیین كنید فروشنده هستم شدید به پول احتیاج دارم
09909673086
۰
۰
mohsen
-
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
سلام مردی 34ساله هستم بنا بهدلایلی مجبور به فروش كلیه ومغزاستخوان باگروه خونیo-دارای كارت مستمر اهداخون 09227190831
۰
۰
yadollah
-
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
سلام یه كلیه با گروه خونی آ+بفروش میرسد .به دلیل مشكلات مالی مجبور به فروش هستم
۰
۰
ناشناس
-
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
سلام. كلیمو میفروشم به دلیل نیاز مالی شدید عجله دارم گروه خونیO+كاملاً سالم و سرحال هستم
خیلی ارزونتر از خیلی ها میدم چون عجله دارم بد جور گیر كردم
لطفاً قیمت كه میتونید پرداخت كنید رو یا در تلگرام یا پیامك كنید خودم باهاتون تماس میگیرم با تشكر
09909673086
۰
۰
هومن
-
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
من پول لازم دارم.حاضرم كلیه ام رو بفروشم.۰۹۳۶۴۵۸۳۶۶۲.اگر كسی خواست .گروه خونیم اب مثبت.سریع پول میخوام.قیمتشم چهل ملیون خالص دستمو بگیره.
۰
۱
سجاد
-
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
تو سایتا پوره از فروشنده كلیه ولی كلیه سالم شرط پیدا كردنش كلیه من ساله سالم هستش فقط چون نیاز دارم به پول میخام بفروشم اگه مجبور نبودم نمیفروختم عجله دارم فوری اولین پیشنهاد خوب میفروشم لطفاً قیمت پیشنهادی خودتون رو یا پیامك یا در تلگرام بفرستید خودم تماس میگیرم دندون گرد نیستم ارزونتر از همه میفروشم گروه خونیم O+ هستش
09909673086
۰
۰
سعید
-
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
سلام من كلیه ام رو موفق شدم بفروشم. امروز خدارو هزاران بار شكر میكنم. حالا بعداز مدت ها شب ها راحت و بدون استرس و دلهره میخوابم. خدایا به حق این ماه عزیز مشكلات همه رو حل كن. دوستان اگر سوالی داشتن خوشحال میشم راهنمایی كنم. لطفا فقط پیامك بزنید 09223796271
۰
۰
شهرام سمایی
-
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
من ۲۸ سالمه به خاطر تسویه وام دانشگاه همسرم كلیه ام را می فروشم
۰
۰
ترانه وحید
-
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
بدلیل مشكل مالی میخوام كلیه كبدم رو بفروشم
كاملا سالمم ۲۳ سالمه
گروه خونی+A
تلفن های تماس::۰۹۰۱۶۵۹۵۴۷۹
۰۹۱۶۹۷۵۸۶۶۹
۰
۰
سعید
-
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
سلام من كلیه ام رو موفق شدم بفروشم. امروز خدارو هزاران بار شكر میكنم. حالا بعداز مدت ها شب ها راحت و بدون استرس و دلهره میخوابم. خدایا به حق این ماه عزیز مشكلات همه رو حل كن. دوستان اگر سوالی داشتن خوشحال میشم راهنمایی كنم.
۰
۰
نگار
-
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
خداروشكر كه مشكلت حل شد . من خودمم نیاز مالی دارم نمیدونم واسه فروش كلیه كجا برم و چیكار كنم ممنون میشم راهنمایی كنی اردی تلگرامم nirvan121121
محمد
-
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
ممنون میشم اگه تماس بگیری باهام09100670759
حسن
-
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
سلام چند دادی از چه طریقی,, اگه دلال بود شمارشو به منم بده
محسن
-
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
اگه ممكنه من رو هم راهنمایی كن 09107640965
حسن
-
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
منم میخام كلیمو بفروشم
محمد
-
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
این كلاهبرداره گولشو نخورید، من الكی مبلغی دادم بهش ،
نگار
-
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
من خودم 35 ساله ام بدلیل مشكلات مالی مجبور م به كار فروش كلیه....
ارتباط از طریق تلگرامnirvan12121
۰
۰
علی
-
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۱
سلام
A+
كاملا سالم
۰۹۲۱۱۲۸۰۹۶۲
۰
۰
مهدی
-
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۱
مهدی.26ساله.ورزشكار.كلیه هام سالمه.برا خرید تماسبگیرین 09309130267
۰
۰
محمد
-
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
سلام پسری هستم 19 ساله كه بدلیل ازدواج ناموفق مجبور به پرداخت مهریه و ... هستم مجبور شدم بخوام كلیه ام رو بفروشم تا ابرومو حفظ كنم گروه خونیab+
شماره تماس:09100670759
۰
۰
یوسف
-
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
سلام 24سالمه كلیه برا فروش دارم گروه خونیb+كاملا سالم قیمت 30میلیون تومان لطفا تماس بگیرید09903728248
۰
۰
م
-
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
منم باهمین گروه خونی میفروشم اگه به توافق نرسیدی بگو تماس بگیرن فوریم 09107640965
ف م
-
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
سلام به علت بدهی وبیكاری كلیه ام را میفوشم گروه خونی o+لطفا فقط ساعت ده تا یازده صبح تماس بگیرید۰۹۳۶۵۷۳۶۳۱۸
۰
۰
عاطفه
-
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
خانومی هستم ۳۱ساله ساكن مشهد.بخاطر اینكه یه سرپناه برای خودموبچم داشته باشم حاضرم كلیمو بفروشم.توخیابون كه نمیشه زندگی كرد.گروه خونی آمثبت.قیمت۷۰میلیون.فروش اعضای بدن از خود فروشی بهتره.
شماره تماس ۰۹۳۶۸۰۳۷۱۵۲
۰
۰
علی
-
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
سلام به دلیل مشكلات مالی كلیه خود را ب فروش میگذارم 09039206101-09107857524
۰
۰
یوسف
-
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
سلام . پسر 30 ساله هستم . كوهنورد و دونده و بدور از هرگونه دود و ساكن مازندران هستم با گروه خونی A- ا منفی . قیمت 100 میلیون . 09118241623 . 09032553491
۰
۰
ز آرام
-
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
با سلام مادری 23 ساله هستم به خاطر اینكه سرپناهی برای فرزندانم داشته باشم ممنون اگه كمكم كنید ازصباشهر شهریار هستم با گروه خونی منفی قیمت 60 میلیون 09367646114
09377943089
۰
۰
نادری
-
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
سلام منم متاسفانه به خاطر مشكلات مالی مجبور به فروش كلیه ام شدم. خوشبختانه به هزار بدبختی تونستم كلیمو بفروشم. خداكنه هیچ انسانی بخاطر مشكلات مالی مجبور به این كار نشه. اگر دوست داشتین پیامك بزنید برای راهنمایی درخدمتم 09376821279
۰
۰
علی
-
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
بخاطر مشكلات مالی كلیه ام میفروشم گروه خونیم ad+ شماره تماس 09212630970
۰
۰
نوری
-
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
دختری21ساله بای حفظ آبرو مجبورم كلیه آ+سالم قیمت 100میلیون 09148155247
۰
۰
علی
-
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
سلام جوانی هستم 22 ساله به دلیل مشكلات مالی شدید حاضر به فروش كلیه o+ هستم فوری-09039206101
۰
۰
فرهاد
-
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
سلام به دلیل بی پولی كلیه مو میفروشم سنم 21گروه خونیم A-


09335072764
۰
۰
محمد
-
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
با سلام
من 39 دارم وگروه خونی o+ است و برای پرداخت جریمه دولتی خود و اینكه همسرم باردار است و برای نجات خانواده ام مجبور به فروش كلیه ام هستم لطفا با شماره 09102813083 تماس بگیرید فوری فوری فوری
۰
۰
افشین
-
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
كلیه باگروه خونی +oمیفروشم فوری 09397850648
۰
۰
نادری
-
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
سلام منم متاسفانه به خاطر مشكلات مالی مجبور به فروش كلیه ام شدم. خوشبختانه به هزار بدبختی تونستم كلیمو بفروشم. خداكنه هیچ انسانی بخاطر مشكلات مالی مجبور به این كار نشه. اگر دوست داشتین پیامك بزنید برای راهنمایی درخدمتم 09376821279
۰
۰
ati
-
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
میخوام كلیمو بفروشم بدلیل مشكل مالی
ab+
خیلی عجله دارم
۰
۰
علیرضا
-
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
سلام كلیه گروه خونی o + سن ۲۸ سال همراه با رضایت نامه ۷۰ ملیون تومان ۰۹۲۱۱۰۰۸۷۹۷ فوری
۰
۰
Reza
-
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۸
باسلام پسر ٢٦ساله هستم با گروه خونی +A به خاطر پاره ای مشكلات حاضر به فروختن كلیه ام هستم قیمت ٣٠ملیون
٠٩٣٩١٨٨٥٨٢١
۰
۰
ا
-
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۳۰
سلام بخاطر مشكل مالی سنگینی كه دارم قصد فروش كلیه ام را دارم گروه خونی او منفی قیمت 200میلیون تومان فوری شماره تماس 09367983933..
۰
۰
میلاد
-
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
سلام
گروه خونی a+
فروش فوری
سن ۲۹
لطفا خریدار تماس بگیره
۰۹۳۷۵۴۳۱۹۰۴
۰
۰
سبحان
-
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
سلام.منم یه جوون بیكار هستم ك دیگه از این بی پولی خسته شدم.گروه خونیم -o هست و میخوام كلیه ام رو بفروشم.تصمیم نهاییم رو هم گرفتم.09391431494
۰
۰
یوسف
-
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
فروشنده كلیه .سلام . پسر 30 ساله هستم . كوهنورد و دونده . بدور از هرگونه دود و قلیان . ساكن مازندران هستم . با گروه خونی ا- (A-) . توافقی . شماره های تماس 09118241623 .09032553491
۰
۰
ندا ناجی راد
-
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
سلام خانم ۲۷ ساله هستم با گروه خونی -A .بدور از هر گونه دود سیگار و قلیان.ساكن تبریز.به علت مشكلات مالی كلیه خود را میفروشم..شماره های تماس
۰۹۱۴۶۱۵۰۶۹۶
۰۹۰۳۴۱۱۶۴۶۲
۰
۰
علیرضا
-
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
سلام به دلیل مشكلات مالی با گروه خونی aمثبت كلیه خود رو میفروشم ..نیاز فوری به فروش دارم
۰
۰
محمد
-
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
كلیه با گروه خونی oمنفی فروشی... قیمت توافقی... ساكن قم...09904313741
۰
۰
sayna
-
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۸
سلام 22 ساله هستم سالمو ورزشكار A+
كلیه ام رو میفروشم
درصورت تمایل تماس بگیرید
09353235091
۰
۰
حجت
-
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۰
به نام خدا
سلام كلیه و قسمتی از كبد كاملاً سالم و سر O+ سابقه هیچ گونه بیماری نداشتم و ندارم و هیچ گونه قرصی مصرف نكرده و نمیكنم نه احل مشروب و نه دودی هستم جوانی هستم سالم ورزشكار 25 ساله به دلیل نیاز مالی شدید عجله برای فردش عضای بدنم گرفتم ترو خدا كمكم كنید قیمت خیلی پایین گذاشتم خودتو چقدر میتونید بدید رو برام بفرستید در تلگرام یا اس ام اس كنید خودو تماس میگیرم با تشكر
09909673086
۰
۰
امیر
-
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۲
سلام 22 سالمه كبد و كلیه با گروه خونی AB- به فروش میرسد
۰
۰
محمد
-
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۲
جوانی 33 ساله هستم بعلت نیاز فوری و شدید به پول بابت بدهكاری نیازمند پول هستم به همین خاطر كلیه ام رو می فروشم گروه خونی O+
۱
۰
09336671784
-
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۳
سلام 32سال دارم به علت بدهی ومشكلات مالی كلیه ام رو با گروه خونیb- میفروشم .09336671784
۰
۰
محمد
-
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۳
سلام.
جوان بیست و هشت ساله دارای گروه خونی aمثبت كلیه و قسمتی از كبدمو میفروشم قیمت توافقی.
شماره تماس :09212458375
۰
۰
آزاده
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۴
۳۳ ساله ، گروه خونی o+ ، ورزشكار بدون هیچ مشكل یا بیماری
۰۹۱۸۵۲۰۲۵۱۵ تهران
۰
۰
اشكان
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۵
سلام من 36 سال دارم و ab+ اونی كه نیاز به كلیه داره..كنار میام.
دلال تلگرامی اومده پولمو خورده. اعتماد نكنید براحتی
۰
۰
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۶
با سلام. من متاهلم سه ساله كه ازدواج كردم با یه مرد پولدار، كه البته خانوادم برام تصمیم گرفتن... حالا مرد پولدار ورشكست شده و همه اونایی كه پشتش بودن تنهاش گذاشتن و فقط من موندم خودمو به آب و آتیش میزنم بخاطرش چون غیر از من كسی رو نداره، همه بهم میگن طلاق بگیر ولی من آدمش نیستم شوهرم خیلی تنهاست خیلی مظلومه حتی خانوادش تنهاش گذاشتن... ببخشید كه رمان تایپ كردم، الان آخرین كاری كه از دستم برمیاد اینه كه عضوی از بدنمو بفروشم شاید مشكلی از هزار مشكلش رو حل كنم.. گروه خونی B مثبت بیست و پنج ساله هیچ مشكلی هم ندارم، تورو خدا نخندید منم یه روز این مسائل اصلا باوركردنی نبود برام، میتونم طلاق بگیرم راحت شم ولی انسانیت چی عاطفه چی... من مرد نیستم ولی میخام مردونه پای شوهرم بمونم توروخدا جدی بگیرید. لطفا فقط اس ام اس بدید اگه به توافق رسیدیم هماهنگ میكنیم.ضمنا من كارت اهدای عضوم از چند سال پیش دارم نمیدونستم یه روز مجبورم....09393667009
۰
۰
حیدر
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۹
سلام
24 سالمه ساكن تهران . بدن و كلیم سالمه. با گروه خونی +o به دلیل مشكل مالی كلیمو میفروشم
تماس فوری09190065603
۰
۰
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۵
سلام 27 سالمه وضعیت جسمی سالم
به دلیل بدهی میخوام كلیه ام رو بفروشم
باید مهریه زنم رو بدهم
گروه خون O منفی
قیمت 74 میلیون
09300451315
لطفا تماس بگیرید
۰
۰
رامین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۷
29سالمه b+ سالم، 40 میفروشم ، با حمایت از اهدا كنندگان هم از درد شدید دیالیز و انتظار طولانی در صف اهدا خلاص میشین هم بخشی از مشكلات زندگی اهدا كننده رو حل میكنین، 09362075625
۰
۰
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۹
سلام 36 سالمه وضعیت جسمی سالم به دلیل بدهی میخوام كلیه ام رو بفروشم گروه خونی B مثبت قیمت توافقی 09216164153 لطفا تماس بگیرید
۰
۰
امید
Netherlands
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۹
سلام , مرد 34 ساله و كاملا سالم با گروه خونی O+ , قصد فروش یكی از كلیه هام رو به قیمت 40 میلیون یا بخشی از كبدم رو به قیمت توافقی دارم , هزینه پزشكی و پیوند با خریدار میباشد , 09351311342
۰
۰
پدرام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۲
سلام ۲۹ سال دارم با گروه خونی آ+ میخواهم كلیه خود را بفروشم خیلی خیلی فوری فوری فوری
۰
۰
عباس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۲
سلام عباس هستم به خاطرمشكل مالی وفقركلیه خودرامیفروشم گروه خونیa+ قیمت 45 میلیون هزینه بیمارستان به عهده خودتون تماس بگیرید 09185252887
۰
۰
سامان
Netherlands
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۳
سلام, مرد 34 ساله و كاملا سالم با گروه خونی O+ , قد 174 و وزن 72 , یكی از كلیه هام رو 40 یا بخشی از كبدم رو 80 میلیون میفروشم , تمام هزینه های پیوند با خریدار میباشد , 09351311342
۰
۰
عبدالمناف
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۴
سلام گرفتاری علت فروش كلیه م هست.
۰۹۱۷۵۶۵۲۷۱۳
۰
۰
امید
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۴
سلام,امید هستم 34 ساله و كاملا سالم با گروه خونی O+ , قد 174 و وزن 72 , یكی از كلیه هام رو 40 یا بخشی از كبدم رو 70 میلیون میفروشم , تمام هزینه های پیوند با خریدار میباشد , 09351311342
۰
۰
امیر
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
عرض سلام
واسه خودم متاسفم كه تو كشوری زندگی میكنم كه جووناش بخاطر امرار و معاش و اون زنی كه بخاطر ابروش و حیثیتش مجبور میشه كلیه بفروشه.یكیش خود من كه از سر نداری تن به این كار میدم مجبورم راه دیگه ای ندارم و هیچوقتم از اینكارم پشیمون نمیشم چون بنده با چندتا تخصصی كه دارم كار واسم نیست.یكی از تخصصام جوشكاری زیر اب.از بی عرضگیم نیست كه سركار نیستم مملكتمون پارتی بازیه ك من ندارم، از صمیم قلب ارزو میكنم هركس كه این عضو منو میگیره تا 120سال با خوبی و خوشی سایش بالا سرش خانوادش باشه.بنده 28سالمه و سابقه هیچگونه بیماری ندارم و گروه خونیم همb+هستش و قیمتم هم شصت تومنه و تمامی هزینه های ازمایش و بیمارستان هم بعهده گیرنده میباشد قیمتو بالا نگفتم تیكه ای از جونمو دارم میدم و بنده ی وسیله ای از طرف خدا هستم ك ی زندگی میبخشم،لطفا قبل تماس پیام بدین جواب دادم تماس بگیرین.ممنون 09195827180
۰
۰
بهروز هستم 24 ساله گروه خونی B+ فروش كلیه خیلی فوری فوری فوری
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
فروش كلیه
۰
۰
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
۳۴ ساله كلیه -o فروشی 09336964140
۰
۰
امید
Netherlands
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۶
سلام,امید هستم 34 ساله با گروه خونی O+ و كاملا سالم , یكی از كلیه هام رو 40 یا بخشی از كبدم رو 70 میلیون میفروشم , تمام هزینه های پزشكی به عهده خریدار میباشد , 09351311342
۰
۰
كامیار
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
گروه خونی Aمثبت ورزشكار هستم سن 30 ساله قیمت توافقی قبل از تماس تلفنی اس ام اس بدید
۰
۰
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
سلام امیر هستم كلیه خود را میفروشم فوری فوری فوری ...گروه خونی هم آ+ ....قیمت توافقی ...فقط خواهشا زود ....09195325141....قبل تماس حتما پیامك بدهید .... ممنون
۰
۰
Haned shahraki
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
سلام حامدهستم ۲۰ ساله به علت فقرمیخواهم كلیه خودرابفروشم ۰۹۳۷۳۴۹۰۹۹۳
۰
۰
لعیا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
سلام فروشنده كلیه با گروه خونی oمثبت سالم سن 32 فوری فوری به علت بدهی شماره تماس 09338229035
۰
۰
فرهمند
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
با سلام بنده 28ساله بدون سابقه بیماری.كلیه با گروه خونیb+ یدونه فروشی.لطفا خریدار واقعی تماس بگیره،تمای هزینه های ازمایش و بیمارستان بعهده گیرنده.قیمت60میلیون 09195827180
۰
۰
سام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
سلام . سام هستم فروشنده بخشی از كبد 65 م
۰
۰
Milad
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۹
سلام.۲۲ساله هستم با گروه خونیBمثبت.یكی از كلیه هامو بخاطر مشكل مالی ۶۰میلیون تومن میفروشم۰۹۹۰۳۲۸۳۳۹۲
۰
۰
علی
Germany
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
منم مثل بقیه نیاز شدید مالی دارم آبروم داره جلو خانواده همسرم میره كلیه گروه خونی اومنفی 09353682967
۰
۰
وحید
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
سلام جوانی سالم 28 ساله به علت بدهی كلیه مو میفروشم گروه خونیo منفی 9303468453 من تكه ای از جانمو میدم تا از این بدبختتر نشم
۰
۰
امید
Netherlands
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
سلام,امید هستم 34 ساله با گروه خونی O+ و كاملا سالم,قصد فروش یكی از كلیه هام رو دارم و تمام آزمایشات رو انجام دادم,قیمت 45 میلیون مقطوع , 09351311342
۰
۰
فایق
United States
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
سلام منم مثل بقیه نیاز شدید ومشكلی مالی كیله یا كبدمیفروشم 31سال سن دارم وكاملا سالم اهل هیچ مواد مخدر یا الكل هم نیستم 09191948097
۰
۰
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
با سلام و خسته نباشید هادی هستم از یزد 26 ساله بخاطر مشكلات مالی و بدهكاری فروشنده یكی از كلیه هام هستم هزینه ازمایشات به عهده ی خریدار میباشد خریدار واقعی تماس بگیره گروه خونی o مثبت است ممنون
۰
۰
هادی
United Kingdom
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
هادی طحانیان هستم از یزد فروشنده كلیه با گروه خونیoمثبت هستم 09135232145تماس 09134525018 دادن پی ام تلگرام
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
سلام.پدرم هفتاد سالشه.بدنش سالمه.میخاد یه كلیه شو بفروشه.هر كی میخاد تماس بگیره .قیمت توافقی. 09119545654
۰
۰
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
منم میفروشم 25 سالمه . هیچ كس رو ندارم .میخوام با پولش زندگی درست كنم ی خونه بگیرم ماشین بخرم كاركنم 09128393454 گروه خونی o+
۰
۰
امید
Netherlands
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
سلام,مرد 35 ساله با گروه خونی O+ و كاملا سالم,تمام آزمایش های مربوط به كلیه انجام شده,یكی از كلیه هام رو 40 یا بخشی از كبدم رو 65 میلیون میفروشم,هزینه های پیوند به عهده خریدارست , 09351311342
۰
۰
امید
Netherlands
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
سلام,مرد 34 ساله با گروه خونی O+ و كاملا سالم,یكی از كلیه هام رو 40 یا بخشی از كبدم رو 60 میلیون میفروشم,آزمایشات كلیه انجام شده است , 09351311342
۰
۰
طه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
جوانی 32 ساله كاملا سالم و ورزشكار كلیه فروشی با گروه خونی +o
شماره تماس 09015801087
۰
۰
امید
Netherlands
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
سلام,مرد 34 ساله و كاملا سالم با گروه خونی O+ , یكی از كلیه هام رو میفروشم,تمام آزمایشات كلیه رو انجام دادم و كاملا سالم هستم,قیمت 32 میلیون , 09351311342
۰
۰
ریحانه
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
سلام خانمی هستم 25 ساله از نظر بدنی سالم گروه خونی آمنفی ی كلیه ام رو میفروشم 120 میلیون 09361230034
۰
۰
امید
Netherlands
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
سلام,مرد 34 ساله و كاملا سالم با گروه خونی O+ , یكی از كلیه هام رو 30 میلیون تومن میفروشم , تمام آزمایشات مربوط به كلیه رو انجام دادم و مشكلی نداشتم , 09351311342
۰
۰
فرزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
سلام وضعیت مالیم خرابه كلیم میفروشم قیمت توافقی زیر بیست میدم 09171210431
۰
۰
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
باسلام واحترام به دلیل بیكاری وبدهكاری كلیه ام را میفروشم دیگه هیچ راهی به جایی ندارم پسر6 ساله ام پیش دبستان میرفت الان یك هفته است كه نمیتونم بفرستم پسربزرگم یكی ازبهترین كشتی گیرانكشورماست ولی به راستی دارم شرمندشون میشم 36سالمه گروه خونی AB+
۰
۰
بیكدلی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۲
ب مثبت مرد ۴۰ ساله تهران
فوری فوری فروشی
۰۹۱۹۷۳۵۵۸۷۲ تلگرام
۰
۰
رامین
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۹
29سالمه b+ سالم، 40 میفروشم ، با حمایت از اهدا كنندگان هم از درد شدید دیالیز و انتظار طولانی در صف اهدا خلاص میشین هم بخشی از مشكلات زندگی اهدا كننده رو حل میكنین، 09215472742
۰
۰
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
سام كبدوكلیمو می فروشم35سالمه باگروه خونیA+كلیمو50میلیون وكبدتوافقی 09360527848
۰
۰
حسن
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
O+لطفا كسی نیاز داره زنگ بزنه كه هم مشكل بنده حل شه هم مشكل ایشان بیكارم 09359059858
۰
۰
S sh
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
پسری هستم 20 ساله(توجه كنید كلیه 20 ساله ارزش داره) +A كلیمو 30 تا 45 توافقی باتوجه به شرایط گیرنده،هم پولی میگیریمو هم صوابی كبد دارم 65 تا 70 توافقی.
لطفا نیازمند تماس بگیرد نه مزاحم از طریق فقط آیدی تلگرام1997_e@
۰
۰
رضا
Germany
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
با درود
مرد متاهل ۳۸ساله سالم A+
مشكل مالی دارم فوری فوری
۰۹۳۸۶۴۸۳۸۹۳
۰
۰
علی
Germany
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
سلام جوانی ۲۵ ساله هستم با گروه خونی oمنفی به دلیل مشكلات مالی فراوان پول نزول متاهل هم هستم نیاز فوری به پول كلیه خود دارم
۰۹۳۶۴۰۲۷۹۰۲
۰
۰
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۷
سلام مرتضی هستم 30 ساله كلیمو میفروشم گروه خونیم a مثبت
قیمت توافقی 09107705402
۰
۰
بیكدلی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
۴۱ ساله مرد تهران ب مثبت ، كلیه قسمتی از كبد ، مغز استخوان فوری میفروشم ۰۹۱۹۷۳۵۵۸۷۲ فقط تلگرام
۰
۰
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
كلیه فروشی Oمنفی زندانیم بخاطره دیه متاهلم كاملا پاكم فقط نیازمند شدید مالی دارم قرطی بازی در نمیارم یا علی منتظرم ۰۹۱۴۹۲۵۵۱۱۹فقط خواهشن اولش پیام بدید بدونم واس چی زنگ میزنی
۰
۰
مسعود
Slovakia
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
سلام گروه خونی b-كلیه قیمت 150 میلیون 09152391789
۰
۰
مهدی مردانی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
سلام كلیه oمثب دارم 27ساله كاملاسالم به دلیل وضعیت مالی خراب صاحب فرزند4ساله هستم مجبورم قیمت45میلیون شماره تماس09149594689
۰
۰
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
كلیه،فروشی،،o+ بدون هیچ بیماری،ومصرف سیگار ومواد ٠٩١٢۶٧٩١٨٨٩
۰
۰
فرزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
سلام پسره29ساله تصمیم به فروش كلیه دارم سالمه سالم .گروه خونیمO+قیمت 45 ملیون .شماره تماس 09307184947
۰
۰
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
سلام من علی ۱۸ سالمه گروه خونیم ب+ به علت ضعیف بودن مالی یكی از كلیه هامو میفروشم سری ممنون09032128351
۰
۰
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
رضا 35 ساله سالم و متأهل دارای گروه خونی A منفی به دلیل ورشكستگی شدیداً نیازمند پول هستم. 09120324405
۰
۰
عبدالواحد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
من جوان ۳۸ سالمه با گروه خونی o+ كلیه سالم فروشی دارم شماره تماس ۰۹۱۵۸۴۸۳۴۱۵
۰
۰
علی
Germany
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
مرد 35 ساله فروشنده كلیه گروه خونی او منفی هستم فوری 09353682967 فقط خریدار واقعی
۰
۰
علی
Canada
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
من خیلی كمتراز اینها احتیاج داشتم چون واقعا زندگی برام خیلی سخت شده ولی نمتونم ارزان بفروشم ۱۵۰م كلیه گروه خونیBمنفی ۰۹۳۷۸۷۴۶۱۷۵
۰
۰
علی
Canada
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
۳۰ساله گروه خونی ب منفی ۱۵۰م شماره تماس۰۹۳۷۸۷۴۶۱۷۵
۰
۰
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
من جوانی 27 ساله متاهل گروه خونیم O+ هست قیمت 150 م میدم مشكل دارم شماره تماس 09303001339 استان گلستان خرج بیمارستان به پای خریدار
۰
۰
حمید محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۳
با سلام جوانی 30ساله با گروه خونی ab+
قصدفروش كلیه 70میلیون 09303259518
۰
۰
معین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۴
سلام جوانی 30 ساله گروه خونی a+ فصد فروش كلیه 45 ملیون 09356116923
۰
۰
حدیثه خسروی مشیزی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۴
تصمیم به فروش كلیه با گروه خونی b+ دارم لطفا راهنمایی كنید
۰
۰
حمید
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
كلیه ام را میفروشم گروه خونی oمنفی قیمت توافقی 09190773631
۰
۰
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
باسلام كلیه فروشی او مثبت سی ساله قم تلگرام قیمت روبدین بالای شصت میلیون ۰۹۱۰۲۹۴۳۳۲۸
۰
۰
Mahdi313
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
سلام بنده تبعه هستم یعنی مهاجر از كشور عراق 25 ساله اقا سالم دور از دود دم متاهل گروه خونیB+ قیمت هم 80 ملیون دلیل فروش بیكاری مشكلات زندگی بیكاری هیچ جایی به دلیل مهاجر بودنم قبولم نمیكنند خسته شودم از بس كارگری سر گذر رفتم
اهل هیچ چیزی نیستم و انسان متعهدی هستم الحمدالله
شماره تماس تلگرام
09354394953
۰
۰
فرشید
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
25 ساله اهل اصفهان گروه خونی آ مثبت قصد فروش كلیه دارم خدارو شكر سالم هستم مشكل مالی دارم
قیمت 70 میلیون
09399799393
كبد و مغز استخون رو هم میفروشم
۰
۰
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
من سی چهارسالمه كلیه فروشی AB+ قیمت ۴۰میلیون
۰
۰
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
سلام من و دوستم قصد فروش داریم پیشنهادتونو تلگرام بگید
09211481003
O+ تازه خون دادیم
۰
۰
علی
Germany
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
مرد 35 ساله فروشنده كلیه گروه خونی او منفی هستم فوری 09353682967 فقط خریدار واقعی
۰
۰
Shakor
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
من 35 سالمه میخوام كلیه ام رو بفروشم توافقی 09107464778
۰
۰
الهه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۱
سلام ۲۵ سالمه قصد فروش كلیه با گروه خونیO+دارم قیمت ۵۵میلیون فقط خریدار تو تلگرام پیام بده ۰۹۰۳۲۱۸۹۷۵۰
۰
۰
احمد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۲
احمد ۳۴ ساله
گروه خونی B+ تهران
قیمت كلیه ۱۰۰ م
۰۹۳۳۷۳۳۱۴۸۸
۰
۰
رامین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۲
گروه خونی B+ كلیه40 تومن ،قرنیه چشم میفروشم، هر شهری باشه میام 09301478566
۰
۰
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
۳۷ ساله با گروه خونیo+ میخوام كلیه ام را بفروشم ۰۹۱۴۳۵۹۷۲۵۸
۰
۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
خدایا خودت رحم كن
۱
۰
میثم
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۵
30th سالمه گروه خونیab+ خریدار واقعی بیاد تلگرام فروش فوری فوری 09226456123
۰
۰
مهدی
Luxembourg
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۶
سلام 32 ساله هستم گروه خونی +o.شماره تماس 09139248676
پولمونو خوردن كارمون به وام و... كشید خلاصه سرتونو درد نیارم تا خرخره تو قرضم متاهلم و یه دختره 2ساله دارم و همسری كه همه جوره تحمل كرده سختیارو.كم آوردم به بالاترین قیمته پیشنهادی میفروشمش سابقه هیچگونه بیماری هم ندارم هزینه ها به عهده ی گیرنده اصفهانم هرجا باشه میام با تشكر.یه نكته هم میخاستم بگم به اونهایی كه به چشم تمسخر نگاه میكنن تمومه كسایی كه تو نظرات از بدنشون گذشتن یقین بدونید همه كاری كردن واسه حفظه زندگیشون كم آوردن و این آخرین تیرشونه.پس خواهشا وقتی تو زندگیشون نبودید خودخواهانه قضاوتشون نكنید.با تشكر از عوامل سایت
۰
۰
ابولفضل
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
22 ساله گروه خونی b+ كلیه مو میفروشم.. سابقه هیچ بیماری نداشتم.. صد تومن... استان كرمان... با آی دی تلگرام تماس بگیرید
Abilon@
۰
۰
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۹
A+
ورزشكار حرفه ای
٢٤ساله از تهران
قیمت ٧٠ملیون
٠٩١٠٠٥٣٨٦٨٣
۰
۰
E
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۹
سلام 27ساله گروه خونی +A شماره تماس 09304182128
۰
۰
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۰
فروشنده كلیه گروه خونیab منفی . 29 ساله
09334113456
۰
۰
ramin
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
فروشنده كلیه o+فوری فوری ٠٩٣٦١٠٠٣٧٨٠
۰
۰
رامین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
سلام
كلیه o+ دارم سالم فوری فروش ٠٩٣٦٢٩١٤٢٦٦
۰
۰
آسمان
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
سلام .كلیه با oمثبت بفروش میرسد
۰
۰
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
B مثبت... 22 ساله... 9377714336 فقط پیام
۰
۰
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
سلام كلیه با گروه خونی o - به دلیل بدهكاری میفروشمش فوری 09130654566
۰
۰
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
كلیه با گروه خونی A+فروی به بیشترین پیشنهاد09137555123
۰
۰
كریم
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
كلیه فروشی AB+
هر جا بگی میام قیمتم توافقی سالم ساتمم 19 ساله تلفن 09908360914 هر وقت زنگ بزنی بگی میخوام میام شهرت باهم حرف میزنیم
۰
۰
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
پول نیاز دارم كلیمو میفروشم ۱۰ تومن فقط سریع
۰۹۱۱۴۵۲۸۷۴۸
۰
۰
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
با سلام جوانی ۲۶ ساله كاملا سالم فروشنده واقعی كلیه با گروه خونی o- به قیمت ۱۳۰ میلیون تومن هستم جهت ارتباط اول پیام بدین ممنون ۰۹۳۳۱۴۳۳۳۶۹
۰
۰
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۶
كلیه فروشی كاملا سالم 19 سالمه قیمت توافقی ساكن تهران گروه خونی O+ درصورت خرید به این شماره پیام بدید كمتر از 1ساعت جواب میدیم فروش فوری فوری فوری 0332110495
۰
۰
امیر
United States
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
سلام كلیه گروه خونی b+ فروشی . سلام و ورزشكار و از اصفهان قیمت 70م پایه ... ایدی تلگرامم @imnot504
۰
۰
مرتضی68
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
فروش كلیه O-
بنده ۲۷سالمه
تا حالا دود و الكل به هیچ وجه مصرف نكردم و سالم هستم از هر نظر خدارو شكر
مشكل مالی دارم
قیمت ۱۲۰ میلیون
فقط در تلگرام پیام بدین 09218488347
۰
۰
كریم سجیراتی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۴
سلام علیكم من 32سالمه از اهواز هستم میخوام كلیه خودمو بفروشم شماره تماس 09216730240 گروه خون o+
۰
۰
بهنام رحمانی
Germany
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۴
سلام بخوایم كلیه بفروشیم باید كجا بریم سی ب بالا میدم گروه خونیم آ مثبت
۰
۰
بهنام رحمانی
Germany
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۴
گروه خونی A+كامل كامل سالم توافق هم میكنم فوری میخوام بفروشم 09118831019 پیام بدین خودمم عكسم تلگرام هست میتونین ببینین
۰
۰
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۵
فروشنده كلیه o+ فوری فوری
09141168108
۰
۰
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
سلام جوانی هستم 25 ساله با كلیه o+ به هیچ عنوان لب به سیگار و مشروبات الكلی نزدم و كلیه ام هیچ مشكلی نداشته تا به امروز و قصد فروش آن را دارم دلال پیام نده كه معاملمون نمیشه در ضمن تمام هزینه ها بر عهده خوده خریدار می باشد برای تماس با بنده از طریق تلگرام پیام بدین این آیدیمه
k_mosbat
یا علی خدانگهدار.
۰
۰
مهاجر
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۸
گروه خونی آ مثبت. كلیه فروشی، فوری، تماس با شماره 08120873154 قیمت توافقی.
۰
۰
k.m
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۸
سلام مرد 29ساله فروش كلیه b+قیمت راه میام خیلی تحت فشارم لطفا تماس بگیرید09128345318ك.م
۰
۰
سعید
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۹
سلام 28 سالمه گروه خونی -Bهستم ممنون میشم كمكم كنیدبرای فروش بسیارفوری 09101367330
۰
۰
هستی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۴
خانمی هستم ۲۹ به دلیل مشكل مالی قصدفروش كلیه باگروه خونی B+باقیمت ۸۰میلیون دارم فوری۰۹۳۳۷۶۷۰۳۹۷
۰
۰
مهیار
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
پسری ۱۹ ساله هستم.با گروه خونیه o مثبت.بدون هیچ مشكل . ساكن تهران.

09013106980
۰
۰
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
كلیه oمنفی فروش كاملا سالم توافقی 09371542194
۰
۰
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۹
كلیه فروشی دارم ۵۰ میلیون كاملا سالم ۳۵ سالمه .... تماس ۰۹۱۲۰۵۷۳۹۱۴
۰
۰
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۹
كلیه فروشی گروه خونی B- كاملا سالم تروخدا خریدار واقعی تماس بگیره به خاطر همسرم مجبورم وگرنه میره زندان ...قیمت پنجاه تومن 09193969076
۰
۰
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
سلام مردی ٢٥ ساله متاهل گروه خونی B+ كلیه و كبد و مغز استخوان به قیمت توافقی فروش فوری هر آزمایشی رو انجام میدهم ساكن كرج هر شهری هم میروم قد ١٩٠ و بدنی سالم ٠٩١٢٠٥٨٢٩٥٣
۱
۰
حامد
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۱
با سلام خدمت تمامی مطالعه كنندگان این اگهی
جوان۲۴ساله هستم ساكن تهران از لحاظ بدنی كاملا سالم،بدون هیچ گونه بیماری و مشكل و مخصوصا بیماری ارثی!
۴ساله متاهل ام،و متاسفانه دچار بحران اقتصادی شده ام،با درامد ماهیانه فقط درجا میزنم و نمیتونم كاری از پیش ببرم،لطف خدا شامل حال من وهمسرم شده و فرزندم جدا ازاین مسائل بزودی بدنیا میاد و دریغ از كمك اقوام همیشه دوست داشتنی و یه هزاری برای هزینه های پزشكی
یه تیكه ازوجودمو با گروه خونی O+ بصورت توافقی بفروش میزارم،كه خداشاهده تواین ایام نوروز چاره ای ندارم!
خواهشمندم فقط تماس بگیرید و بجای حاشیه رفتن فقط من و نیازمند كلیه رو از این وضعیت نابسامانمون خلاص كنید
09331896931
منتظر تماس شما عزیزان هستم
ارادتمند:حامد
۰
۰
hes
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۱
+o خون ورزشكار فروشی به دلیل كمبود مالی
۰
۰
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۲
جوان25ساله ب لیل مشكل مالی وبدهاری كلیه خودرو میفروشمABمنفی،قیمت توافقی09307573665
۰
۱
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
لطفا قبل تماس پیامك بزنید،یا از طریق تلگرام،
۰
۰
هادی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
كلیهo- از لحاظ جسمانی سالم ۳۵ ساله ۹۰ میلیون میفروشم ۰۹۳۳۶۹۶۴۱۴۰
۰
۰
خانم اسماعلی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
دارای گروه خونی a مثبت فروشنده كلیه 09130067829
مقصود
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
به جهت گرفتاری شدید مالی و بدهی و حفظ ابروی خانواده حاضر به فروش كلیه از گروه خونی او منفی هستم
منتظر تماس از طریق پیامك هستم 09014755002
قیمت توافقی

۰
۰
امیر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
من یك پسر 18 ساله هستم به پول احتیاج دارم به علت مالی كلیه A+ هست شماره 09118089407 لطفا سریع
۰
۱
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
با سلام من جوان ۲۹ساله با گروه خونی o مثبت قادر ب فروش كلیه هستم
۱
۰
فرشید
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
25ساله اهل اصفهان كاملا سالم گروه خونی آ مثبت كلیمو میفروشم قیمت زیر70ملیون نمیدم هزینه بیمارستان هم با من نیست 09399799393 موفق باشید
۰
۲
Ali
United Kingdom
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
نوزده سالمه...پاك پاك...سالم....كلیه مو میفروشم.قیمت ۴۰میلیون...به پولش احتیاج دارم.شماره موبایل۰۹۰۱۱۵۱۲۳۸۱
۰
۱
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
۳۱سالمه گروه خونی o+به علت بدهی كلیه ام رو میفروشم به قیمت ۵۰میلیون لطفا خریدار واقعی بزنگه۰۹۲۱۳۳۰۳۴۵۰
۰
۱
ایمان
Netherlands
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۳
بدلیل مشكل مالی و پرداخت دیه مجبور ب فروش كلیم هستم ۲۳ سالمه با گروه خونی O+ از استان خراسان رضویی رضایتنامه محضری اهدای كلیه رو هم دارم خریدار واقعی تماس بگیره
۳
۲
حاجیان
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۳
سلام
مرد.سی و پنج ساله .ب دلیل بحران شدیدمالی میخام كلیه ام و بفروشم.Aمثبت.سالم.قیمت ۸۵
۴
۱
علی فرخی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
مرد ۴۱هستم گروه خونی A+كاملاسالم به علت عروسی دخترم كلیه میفروشم قیمت توافقی.
۰
۵
سامان
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۰
Oمنفی25سالمه كاملن سالم سالم ورزشكاركلیه وكبدموتوافقی میفروشم
۸
۶

یادداشت

بیشتر
قرارگاه آگاهی و امید

قرارگاه آگاهی و امید

موضوع ترویج، تبلیغ و پراكندن امید، موضوعی است كه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف زمانی به آن تاكید كردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها