jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۰۷۳۷۷ ۲۶ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۸:۵۴

معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه با بیان این‌که زلزله به یکصد واحد مسکونی توابع خسارت زده است، گفت: هفت گروه امدادرسان از هلال احمر و شهرداری به مناطق زلزله‌زده این شهرستان اعزام شدند.

احمد آزاد افزود: بر اساس ارزیابی انجام شده حدود یکصد واحد مسکونی روستای سنگک از توابع بخش نوبران این شهرستان دچار خسارت شده که نیمی از آنها تا حدود 50‌درصد آسیب دیده است.

به گفته وی، در این روستا حدود 120 واحد مسکونی وجود دارد که در زمان وقوع زلزله برخی از آنان خالی از سکنه بود.

فرماندار ساوه یادآور شد: برخی از این واحدهای مسکونی قابل سکونت بوده، اما به منظور جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی از ساکنان آنان درخواست شده که در چادرهای نصب‌شده توسط هلال احمر ساکن شوند.

به گزارش ایرنا، آزاد تاکید کرد: خوشبختانه این زمین لرزه هیچ گونه خسارت جانی نداشته است و تمامی دستگاه‌های امدادرسان این شهرستان در حالت آماده باش هستند.

وی با بیان این‌که این زمین‌لرزه در روستای سنگک نیز به ریزش چند دیوار قدیمی منجر شده است، کانون آن را حدفاصل بین بخش نوبران ساوه و بخش خرقان شهرستان زرندیه ذکر کرد. زلزله 4.7 ریشتری حوالی ساعت 12 و 40‌دقیقه روز چهارشنبه بخش نوبران شهرستان ساوه را لرزاند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر