jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۹۹۷۹۰   ۳۱ شهريور ۱۳۹۲  |  ۲۲:۱۲

شیوه‌نامه و جزئیات پرداخت تسهیلات ساخت مسکن در بافت‌های فرسوده شهری در سال ٩٢ از سوی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران ابلاغ شد که براساس آن سقف تسهیلات با رشد ۵ میلیون تومانی به ۳۰ میلیون تومان افزایش یافت.

به گزارش تسنیم، محمدعلی فرشادفر، رئیس اداره بافت‌های فرسوده شهری استان تهران با اعلام این خبر تصریح کرد: بیست‌و دوم شهریور امسال، جزئیات نحوه پرداخت تسهیلات ساخت مسکن در سال 92 از طرف شرکت عمران و بهسازی شهری ایران جهت اجرا به ادارات‌کل راه و شهرسازی کشور ابلاغ شد.

وی افزود: مدارک و ضوابط پرداخت تسهیلات در سال 92 مطابق با شیوه‌نامه سال ٩١ بوده و تنها اختلاف ایجاد شده سقف پرداخت تسهیلات ساخت مسکن است که امسال تا سقف ٣٠٠ میلیون ریال افزایش یافته است.

فرشادفر بانک‌های عامل پرداخت‌کننده این تسهیلات را بانک ملی ایران، صادرات، ملت، سپه، رفاه کارگران و تجارت اعلام کرد و گفت: متقاضیان جهت اطلاع کامل از جزئیات شیوه‌نامه می‌توانند به سایت اداره‌کل راه و شهرسازی تهران به‌آدرس www.trudo.ir لینک بافت فرسوده شهری و بخش قوانین و مقررات مراجعه کنند.در شیوه‌نامه پرداخت تسهیلات ساخت مسکن در بافت‌های فرسوده سال 91 حداکثر سقف وام 25 میلیون تومان برای واحدهای صنعتی‌ساز بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر