jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۹۷۹۵۸   ۲۶ شهريور ۱۳۹۲  |  ۱۰:۳۱

سرمربی تیم فوتبال استقلال از رفتار مسئولان بوریرام به خاطر فیلمبرداری از تمرین تیمش انتقاد کرد.

انتقاد قلعه نویی از فیلمبرداری تمرین استقلال در بوریرام

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری صبح امروز پیش از دیدار مقابل بوریرام در ابتدای صحبت‌هایش اظهار داشت:‌ من دو انتقاد دارم اول اینکه هنگامی که آمدیم تا بازی بوریرام را تماشا کنیم یک ساعت ما را معطل کردند و بعد از آن هم گفتند که پول بلیت را هم باید بدهیم. اگر از ابتدا هم این حرف را می‌زدند ما پول بلیت را می‌دادیم تا بازی را کامل ببینیم.

وی افزود: انتقاد دوم من به اتفاقات دیروز برمی‌گردد. متاسفانه دو نفر از مربیان بوریرام آمدند و در محل تمرین ما حضور پیدا کردند. از آنها خواهش کردیم که آنجا را ترک کنند ولی به اتاق شیشه‌ای رفتند و فیلمبرداری کردند که این رفتار آنها برخلاف شعار فیرپلی فیفا است.

سرمربی تیم استقلال در ادامه نشست خبری ضمن تشکر از مسئولان باشگاه بوریرام گفت: جا دارد از مالک این باشگاه تشکر کنم که با سرمایه‌گذاری یک نشان خاص در این شهر به وجود آورده است.

قلعه‌نویی در خصوص بازی فردا گفت: بازی رفت و برگشت دو نیمه است نیمه اول آن در تهران بوده که ما بازی را برده‌ایم و نیمه دوم راه باقی مانده است. بوریرام تیم خوبی است هر چند مربی‌اش عوض شده اما خط هافبک و فوروارد آنها خوب کار می‌کند که اگر ارتباط این دو خط را قطع کنیم به یکی از اهداف‌مان رسیده‌ایم.

وی تاکید کرد: ما در تهران هدف‌مان این بود که گل نخوریم ولی در تایلند هدف‌مان این است که گل بزنیم.

به گزارش فارس خبرنگار تایلندی از قلعه‌نویی پرسید نظرتان در خصوص شماره 2 بوریرام چیست، که سرمربی استقلال پاسخ داد: بوریرام کلا تیم خوبی است و شماره 2 هم یکی از بازیکنان خوب این تیم محسوب می‌شود. وی رو به جلو بازی می‌کند ولی ما برای کل آنها برنامه داریم هر چند بازیکنی که شما اشاره کردید یکی از چپ‌پاهای خوب آسیا است.

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به این سؤال که چگونه با شرایط آب و هوایی کنار آمده‌اید، گفت: در اینجا دو مسئله وجود دارد در بحث اختلاف ساعت بابت هر یک ساعت یک روز زودتر به این جا آمده‌ایم و در بحث دوم که بعد مسافت بود زودتر آمدیم و فکر می‌کنم از امروز بدن‌های ما تطبیق‌پذیری و شادابی لازم را پیدا کند.

خبرنگار دیگر تایلندی از سرمربی استقلال در خصوص شکست این تیم در لیگ برتر ایران سؤال کرد که قلعه‌نویی گفت: ما نمی‌خواهیم باخت‌مان را توجیه کنیم. تیمی که مقابل ما بازی کرد بهتر بود و البته همه بازیکنان‌مان را در آن بازی در اختیار نداشتیم ولی در بازی فردا بیشتر بازیکنان‌مان را در اختیار داریم. سعی کردیم در این 3-4 روز از لحاظ روحی و روانی بازیکنان را ریکاوری کنیم چون اهداف بزرگ‌تری داریم.

وی در پایان صحبت‌هایش گفت: جا دارد از مردم خوب شهر بوریرام تشکر کنم که در این مدت 3-4 روزه نهایت احترام را به ما گذاشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر