jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۹۷۸۴۳   ۲۵ شهريور ۱۳۹۲  |  ۲۲:۰۲

با وجود وعده‌های وزیر جدید ارتباطات برای کاهش قیمت اینترنت، روز گذشته مخابرات استان تهران با انتشار خبری از افزایش 25 درصدی تعرفه اینترنت برای مشترکان خود خبر داد.

به گزارش جام‌جم، در حالی که محمود واعظی از روزهای اول تصدی پست وزارت در مقابل افزایش تعرفه‌های ارتباطی شرکت مخابرات ایران مقاومت و اقدام به صدور دستور توقف افزایش تعرفه‌های ارتباطی مخابرات کرده است، اما این شرکت باز هم در اقدامی به افزایش تعرفه برای مشترکان جدید مبادرت ورزیده است.

در خبر ارسالی از سوی روابط عمومی مخابرات آمده است: در راستای انجام مصوبه 152 سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور از اول مهرماه تعرفه اینترنت پرسرعت نامحدود برای مشترکان جدید مخابرات استان تهران تغییر می‌یابد.

این در حالی است که طبق اطلاعات موجود، مصوبه 152 سازمان تنظیم مقررات مربوط به 14 آبان 91 است و مشخص نیست این شرکت بنا بر کدام مصوبه تعرفه‌های خود را اعمال کرده و چرا در یک سال گذشته سازمان تنظیم مقررات بر عدم این اعمال نرخ‌ها نظارت نداشته است.

در ادامه این خبر و به نقل از محمدرضا بیدخام، معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران آمده است: با اجرای این مصوبه ضریب اشتراک برای این دسته از مشترکان جدید از 1 به 10 به 1 به 8 تغییر می‌یابد.

در جدول جدید نرخ‌های اینترنت شرکت مخابرات، افزایش تعرفه حدود 25 درصدی در حالی اعمال شده است که هیچ دلیلی برای این افزایش تعرفه وجود ندارد. چنان که در مصوبه مورد استناد برای افزایش قیمت نیز آمده است تنها در صورت افزایش قیمت پهنای باند از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت است که شرکت‌های توزیع‌کننده، مجاز به افزایش قیمت هستند؛ حال آن که بنا به گفته مسئولان وزارت ارتباطات افزایش نرخی در این زمینه وجود نداشته است.

پس به نظر می‌رسد وزارت ارتباطات با توجه به وعده‌های مکرر خود باید این موضوع را پیگیری کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر