jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۸۱۸۱۱ ۳۱ تير ۱۳۹۲  |  ۱۸:۲۹

بررسی های خبرنگار جام جم ورزشی نشان می دهد که منظور مدیرعامل پرسپولیس از خیابان معروف همان "خیابان پاستور" و کاخ مورد اشاره نیز "کاخ ریاست جمهوری" است، هر چند که خود رویانیان ترجیح داده نامی از آنها به زبان نیاورد!

نقش خیابان پاستور و کاخ ریاست جمهوری در پروژه برکناری رویانیان!


به گزارش جام جم ورزشی، مدیرعامل پرسپولیس که تا چند هفته قبل زمزمه هایی مبنی برکناری اش از این باشگاه به گوش می رسید، در نهایت در سمت خود ابقا شد تا منتظر آغاز سیزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر باشد.
این ابقا در شرایطی بود که به نظر می رسد رویانیان هنوز از اتفاق های گذشته پرسپولیس و نفوذ برخی افراد در تصمیم گیری های وزارت ورزش و جوانان ناراحت است تا جایی که در تازه ترین صحبت های خود مدعی شده : « در این مدت هر روز یک نفر را می‌آوردند، یکی هنوز نیامده مصاحبه می‌کرد و بیانیه می‌داد و دیگری هم سریعا خداحافظی می‌کرد، بالاخره ما متوجه نشدیم چه کسانی را به هیات مدیره آوردند و چه کسانی رفتند، البته باید از محمدعباسی، وزیر ورزش و جوانان به خاطر متانت و تدبیرش و همچنین از سجادی معاونش به خاطر اینکه دوست داشت یک کار خوب در باشگاه پرسپولیس انجام شود، تشکر کنم ولی این موضوعات از خیابانی آب می‌خورد که یک کاخ در آنجا وجود دارد!»
پس از این اظهار نظر برای خیلی ها جالب بود که بدانند منظور مدیرعامل پرسپولیس از خیابان معروف و کاخی که در آن است، چیست؟! در همین خصوص تحقیقات و بررسی های خبرنگار جام جم نشان می دهد که منظور مدیرعامل پرسپولیس از خیابان معروف همان "خیابان پاستور" و کاخ مورد اشاره نیز "کاخ ریاست جمهوری" است، هر چند که خود رویانیان ترجیح داده نامی از آنها به زبان نیاورد!
مدیرعامل پرسپولیس در شرایطی به صورت غیر مستقیم به نقش برخی از رجل سیاسی در پروژه برکناری اش اشاره می کند که تقریبا برای اهالی ورزش مسجل شده وی حامیان گذشته خود را از دست داده است؛ مدیرعامل پرسپولیس همین چند ماه قبل نیز از ریاست ستاد سوخت کناره گیری کرد تا هیچ منصب دولتی نداشته باشد.   

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر