jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۵۸۱۲۷۵   ۳۰ تير ۱۳۹۲  |  ۱۶:۰۰

نماینده قم اظهار داشت: تعداد خاصی از نمایندگان که در کمیسیون امنیت ملی بودند و از موضوع حادثه قم اطلاع داشتند نامه ای را برای ارسال به دفتر مقام معظم رهبری تنظیم کرده اند تا گزارش حادثه قم به صورت یکطرفه به دفتر رهبری ارسال نشده باشد.

نامه نمایندگان معترض به گزارش مجلس از حادثه قم به رهبر معظم انقلاب

احمد امیر آبادی فراهانی نماینده قم در خصوص اعتراض برخی اعضای کمیسون امنیت ملی به گزارش حادثه قم در روز 22 بهمن و حمله به علی لاریجانی در حرم حضرت معصومه اظهار داشت: این افراد نسبت به چند موضوع در گزارش معترض هستند اول اینکه نام برخی مراکز در گزارش مذکور آمده است که درست نیست چرا که آنها به نوعی خودشان حافظ انقلاب وشخصیت های نظام هستند.

وی افزود: دوم اینکه این گزارش به نوعی یک طرفه تهیه شده است و با افرادی که اسامی آنها در گزارش آمده است مذاکره ای انجام نگرفته تا نظر آنها نیز مشخص شود و با علم به نظر آنها باید این گزارش تهیه می شد.

امیر آبادی خاطر نشان کرد: برخی نیز معتقدند بعد از صحبت های مقام معظم رهبری در خصوص حوادث قم عده ای که در این ماجرا نقش داشتند نادم شده و اظهار پشیمانی کردند.

نماینده مردم قم در مجلس خاطر نشان کرد: به همین خاطر برخی اعضای کمیسیون امنیت به دنبال آن هستند تا گزارش تهیه شده در خصوص حادثه قم جامعیت بیشتری پیدا کند و این گزارش اصلاح شود به همین خاطر نامه ای را با امضای تعداد خاصی از نمایندگان مجلس که در کمیسیون بودند و از موضوع اطلاع داشتند، تهیه کردند و قرار شد آن را برای رهبر معظم انقلاب ارسال کنند.

وی با بیان اینکه قرار نیست همه نمایندگان مجلس این نامه را امضا کنند، افزود: این اقدام با این هدف انجام گرفته است که این گزارش به صورت یک طرفه به دفتر رهبر انقلاب ارسال نشده باشد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

إِنَّ اللَّهَ یحِبُّ الَّذِینَ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کأَنَّهُمْ بُنْیانٌ مَرْصُوصٌ. بیست و نهم فروردین، روز حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ‌ساز امام(ره) به این بازوی عظیم انقلابی، یادآور تجدید میثاق غیورمردانی است که جانانه و عاشقانه در راه تحقق آرمان‌های والا و انقلابی امام خود گام برداشتند.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر