jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۸۱۱۹۸   ۳۰ تير ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۷

ارتباط خوبی بین ملی‌پوشان 98 و 2014 برقرار شد

منصوریان: استقلالی ها باید دور یک میز مسائل‌ را حل کنند

نکونام، فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی باید دور یک میز مسائل را حل کنند و نکونام در استقلال بماند.

منصوریان: استقلالی ها باید دور یک میز مسائل‌ را حل کنند


علیرضا منصوریان در پایان دیدار نمادین تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت: بازی خیلی خوبی بود، همه دور هم جمع شدیم البته بهتر این بود که بازیکنان دو تیم با یکدیگر قاطی می‌شدند. جای برخی بازیکنان مثل علی دایی، محمد خاکپور و خداداد عزیزی هم خالی بود. نمی‌دانم چرا آنها نیامدند هرکس دلیل خودش را دارد.

وی ادامه داد: بهتر بود یک ماه جلوتر در شبکه ورزش تبلیغات وسیعی برای این بازی انجام می‌شد، با این حال دست فدراسیون درد نکند که ارتباط خوبی بین دو تیم 98 و 2014 برقرار کرد. یک تشکر ویژه هم از تماشاگران باید بکنم که 12 نیمه شب آمدند و این بازی را تماشا کردند. آنها یار دوازدهم تیم ملی هستند. ای کاش یک دیدار هم بین تیم ملی 2014 و 2006 برقرار شود تا تیم ملی بداند چه منبع حمایتی بزرگی دارد و برای اولین بار بتواند از گروهش در جام جهانی صعود کند.

منصوریان در مورد وضعیت نکونام در استقلال گفت: با او چند روز پیش صحبت کردم، قلعه‌نویی و فتح‌الله‌زاده هم متفق‌القول خواهان حضور او در استقلال هستند اما یکسری شرایط باید فراهم شود. قلعه‌نویی،‌نکونام و فتح‌الله‌زاده باید دور یک میز بنشینند و مسائل‌شان را حل کنند. کاپیتان تیم ملی باید در استقلال بماند. این حضور به سود دو طرف است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر