رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این‌که کار تهیه گزارش حادثه ۲۲ بهمن قم در کمیسیون امنیت ملی به پایان رسید، گفت: در جلسه روز یکشنبه کمیسیون مصوب شد یک نسخه از گزارش تهیه شده به محضر رهبر معظم انقلاب ارسال شود.
کد خبر: ۵۷۹۸۰۹

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرگزاری مجلس شورای اسلامی ( خانه ملت)، درباره قرائت گزارش حادثه 22بهمن قم در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: گزارش تهیه شده از حادثه 22بهمن قم طبق روال قانونی در جلسه سه ساعته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به بحث گذاشته شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان این‌که محتوای گزارش تهیه شده با موافقت اعضای کمیسیون به تصویب رسید، گفت: گزارش تدوین شده برای سیر مراحل آینده در اختیار هیات رئیسه مجلس قرار گرفته است.

وی افزود: نحوه ارجاع گزارش تهیه شده به مقامات بالاتر همانند وزارت اطلاعات بستگی به نظر هیات رئیسه دارد که چگونه بخواهد این گزارش را برای روشن شدن افکار عمومی منتشر کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد: طبق روال قانونی کمیسیون و مقررات مجلس کار تهیه گزارش مرحله کمیسیونی خود را طی کرد و گزارش در اختیار هیات رئیسه قرار گرفت تا تصمیم‌گیری نهایی برای انتشار جزئیات آن انجام شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها