jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۵۷۰۸۲۴   ۲۴ خرداد ۱۳۹۲  |  ۰۹:۵۴

رئیس ستاد انتخابات شهر تهران با اشاره به اینکه کارت نظارت کاندیداها برای شعب اخذ رای در تهران صادر شد گفت: 350 کارت نظارت دیگر نیز برای ستاد آقای روحانی در حال صادر شدن است.

صدور 12 هزار و 500 کارت نظارت برای انتخابات

احمد شهرکی رئیس ستاد انتخابات شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه 12 هزار و 500 کارت نماینده کاندیداها برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها برای شهر تهران صادر شده است، گفت: برای ناظران آقای روحانی فقط 400 کارت صادر شده بود که دلیل آن عدم ارسال مدارک توسط ستاد انتخاباتی ایشان بود.

وی افزود: برای همکاری با این کاندیدا 350 کارت نظارت دیگر تا دو ساعت دیگر صادر و به نمایندگان تحویل داده می شود.

شهرکی تاکید کرد: تمام کاندیداهای ریاست جمهوری به جز آقای غرضی در شعب اخذ رای نماینده دارند و آقای غرضی نیز خود برای شعب نماینده معرفی نکردند.

رئیس ستاد انتخابات شهر تهران با اشاره به صدور کارت نظارت برای نمایندگان شوراها گفت: بیش از شش هزار و 500 کارت نظارت برای کاندیداها صادر شده و سه ائتلاف بزرگ شوراها بیش از 2 هزار نفر ناظر دارند.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها