jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۷۰۱۸۷   ۲۱ خرداد ۱۳۹۲  |  ۱۱:۳۱

او نمی تواند قراردادی را که بسته انکار کند

سالارکیا: حرف دهنوی ادعای بیخود و عذر بدتر از گناه است

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس رفتار قاسم دهنوی را غیرحرفه‌ای و ادعای او را عذر بدتر از گناه دانست و عنوان داشت که او باید با محرومیت سنگینی مواجه شود.

سالارکیا: حرف دهنوی ادعای بیخود و عذر بدتر از گناه است


 محمود سالارکیا  درباره شکایت باشگاه پرسپولیس از قاسم دهنوی گفت: ما با این بازیکن قرارداد بستیم و مبلغی را نقدی و باقیمانده‌اش را به صورت چک به او پرداخت کرده‌ایم اما مساله فقط پول پرداخت شده نیست چراکه مساله اصلی قراردادی است که منعقد شده است.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در ادامه با بیان اینکه مبلغ دقیق پرداخت شده به دهنوی را به خاطر ندارد، درباره ادعای قاسم دهنوی مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس در قراردادش دست برده است، گفت: معنی این حرف یعنی جعل سند و باشگاه پرسپولیس این کار را انجام نداده است، این حرف یک ادعای بی خود و به قول معروف عذر بدتر از گناه است. اصلا مبلغ پرداخت شده به کنار، دهنوی نمی‌تواند قراردادی را که بسته انکار کند.

سالارکیا همچنین به ایسنا گفت: ما قصد نداریم بازیکن ارزنده فوتبالمان را خراب کنیم، چون به او علاقه داشتیم که خواستیم به پرسپولیس بیاید، اما او حرکتی انجام داد که غیرحرفه‌ای بود و آیین‌نامه هم برای آن مجازاتی تعیین کرده است.

وی در پایان گفت: وقتی با بازیکنی قرارداد می‌بندیم، طبیعی است که دیگر در آن پست به دنبال بازیکن دیگری نمی‌گردیم و حالا با این شرایط، پرسپولیس در نقل و انتقالات مغبون می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر