رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: زمان مصاحبه چهار رشته دکتری تخصصی شامل؛ زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی، معماری و شهرسازی، از امروز دوشنبه اعلام شد.
کد خبر: ۵۶۸۴۳۹
زمان مصاحبه 4 رشته دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش روز دوشنبه جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ناصر اقبالی با بیان این مطلب افزود، افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.net نسبت به وضعیت مصاحبه خود اطلاع حاصل نمایند.

وی به دعوت شدگان توصیه کرد: برای متقاضیان با آزمون همه سوابق علمی و تحقیقاتی اعم از پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف مورد نیاز است که هر داوطلب باید آن را به همراه داشته باشد همچنین ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد جزو مدارک مورد نیاز برای روز مصاحبه است.

اقبالی درباره مدارک مورد نیاز متقاضیان بدون آزمون اظهارداشت: این دسته از متقاضیان نیز باید سوابق علمی و تحقیقاتی خود را در زمینه های مرتبط با رشته خود به همراه داشته باشند همچنین اصل مدرک کارشناسی ارشد، ریز نمرات، پایان نامه کارشناسی ارشد، گواهینامه رتبه اولی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد (در صورت احراز رتبه) نیز از مدارک مورد نیاز است. متقاضیان بدون آزمون باید علاوه بر مدارک ذکر شده تصویر اول صفحه شناسنامه، پیوست شماره سه صفحه 44 دفترچه راهنما و فیش واریزی را نیز به همراه داشته باشند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در پایان تـوصیه کرد: متقاضیان اگر با سوال یـا ابهامـی مواجه شدند، می توانند از طریق سایت www.pubr-azmoon.com سوال خود را مطرح یا به آدرس porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها