عکس هایم شخصی بود نه اعتراضی

اخلاق پسند: گارسن نشده ام

زارع پور:قصدکناره گیری ندارم

ماههاست استعفای مرا نوشته اند

من نه استعفایی داده‌ام و نه از طرف وزارت ورزش و جوانان برکنار شده‌ام که این اتفاقات بیفتد.
کد خبر: ۵۶۶۸۲۵
ماههاست استعفای مرا نوشته اند

محمد زارع پور با تاکید بر اینکه امروز همانند دیگر روزها در محل فدراسیون تنیس روی میز حاضر بود و به امور مربوطه رسیدگی کرد، اظهار داشت: من کماکان به عنوان رئیس فدراسیون تنیس روی میز سر کارم حاضر هستم و استعفا نداده و قصد کناره گیری هم ندارم. ضمن اینکه حکمی هم مبنی بر برکناری نگرفته ام.

وی ادامه داد: نمی دانم این گونه صحبت ها نشات گرفته از کجاست و دلیل آن چیست. فقط این را می دانم که این روزها به شدت درگیر کارهای فدراسیون هستم. همین امروز در مورد نشست کمیته فنی که قرار است شنبه برگزار شود و در آن آیین نامه اصلاحی مورد بررسی قرار بگیرد، برنامه ریزی کردیم. همچنین با دبیر فدراسیون کارهای لازم برای ارسال یکسری بخشنامه ها به استانها را انجام دادیم.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با اشاره به در پیش بودن مسابقات قهرمانی آسیا خاطر نشان کرد: برنامه ریزی برای اردوی تیم ملی یکی دیگر از کارهایی است که طی روزهای اخیر درگیر انجام آن بودیم و امروز هم بخشی از وقت خود را صرف آن کردیم. حتی قرار شد 15 تا 22 خرداد و 26 خرداد تا 4 تیر اردوی تیم ملی داشته باشیم.

زارع پور تاکید کرد: ما در فدراسیون تنیس روی میز درگیر این چنین اموری هستیم و از بیرون می شنویم که فدراسیون را ترک کرده ام و جایگزینم هم مشخص شده است.

"روز گذشته شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان با اعزام تیم ملی به تور جهانی زاگرب مخالفت کرد این موضوع بی ربط با صحبتهای مطرح شده مبنی بر کناره گیری یا برکناری شما نیست؟"

وی در پاسخ به این پرسش مهر تاکید کرد: ما تابع تصمیمات شورای برون مرزی هستیم ضمن اینکه محدودیت های مالی دلیل برخی مخالفت ها برای اعزام برون مرزی تیم هاست. شورای برون مرزی به خاطر محدودیت های مالی بیشتر روی اعزام ورزشکاران تیم ها به مسابقات رسمی نظر دارد و شرکت در رویدادهایی مانند تور جهانی زاگرب را در اولویت دوم قرار داده است.

زارع پور تاکید کرد: ما می خواستیم به منظور آماده سازی بهتر ملی پوشان پیش از شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا آنها را به تور جهانی زاگرب اعزام کنیم اما تابع تصمیم شورای برون مرزی هستیم با این حال امید زیادی داریم که ملی پوشان ما در مسابقات آسیا بین رده های پنجم تا هشتم قرار بگیرند.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با اشاره به اینکه کناره گیری یا برکناری وی مدتهاست که از طرف برخی منابع مطرح می شود، گفت: من روز گذشته در محل وزارت ورزش حاضر بودم تا گزارش عملکرد فدراسیون را تقدیم وزیر کنم. در حالیکه ماههاست بر اساس این گونه خبرها که شایعه ای بیش نیست در حال ترک فدراسیون هستم.

محمد زارع پور در پایان خاطر نشان کرد: باز هم تاکید می کنم که نه استعفا داده ام و نه برکنار شده ام. با همه اینها هر تصمیمی که وزیر ورزش بگیرد از آن تبعیت خواهم کرد.(مهر)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها