jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۶۰۹۶۳ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۲:۱۸

آلمانی ها ادعای رویانیان را رد کردند؛

باشگاه هامبورگ:بازی باپرسپولیس در برنامه ما جایی ندارد

پرسپولیس از برگزاری دیدار خداحافظی برای مهدوی کیا با هامبورگ خبر می دهد، اما باشگاه آلمانی برگزاری چنین دیداری را تکذیب می کند.

باشگاه هامبورگ:بازی باپرسپولیس در برنامه ما جایی ندارد


بعد از اینکه مهدی مهدوی کیا بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران اعلام کرد که بعد از حضور 15 دقیقه ای در دیدار فینال جام حذفی از فوتبال خداحافظی خواهد کرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت که خداحافظی باشکوهی برای این بازیکن تدارک دیده و برای این منظور هماهنگی های لازم برای انجام یک دیدار دوستانه با تیم فوتبال هامبورگ آلمان که مهدوی کیا سالها در آن بازی کرده،انجام شده است.

مقام های باشگاه فوتبال هامبورگ اما روز چهارشنبه هرگونه مسابقه ای با این عنوان را تکذیب کردند.

یک مقام مطبوعاتی باشگاه هامبورگ آلمان درگفت و گو با خبرنگار ایرنا در برلین، در این رابطه گفت:تا این لحظه هیچ درخواست رسمی از طرف باشگاه پرسپولیس و یا نمایندگان این باشگاه برای برگزاری دیداری به منظور خداحافظی مهدی مهدوی کیا به دست ما نرسیده است.

ˈلیزا راتیهˈ تاکید کرد: برغم اینکه درخواستی دریافت نکرده ایم،اصلا ما این بازی را انجام نخواهیم داد زیرا برگزاری چنین مسابقه ای در برنامه فصلی ما جایی ندارد.

ˈمحمد رویانیانˈ مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره خداحافظی مهدوی کیا با بیان اینکه از ابتدا نیز مخالف بازی نمایشی برای خداحافظی مهدی بودم،گفت: معتقدم بازی نمایشی در شأن کاپیتان با اخلاق ما برای خداحافظی نبود چون ایشان زحمات زیادی را برای پرسپولیس کشیدند و باید بازی رسمی برایشان برگزار شود.

رویانیان خاطرنشان کرد: خوشبختانه برای بازی با هامبورگ با صندوق حمایت از قهرمانان قرارداد بستیم و خوشبختانه درخصوص هزینه ها و درآمدها توافق لازم را انجام دادیم. تلاش ما این است تا یک بازی باشکوه را با تیم هامبورگ برای خداحافظی مهدوی کیا به صورت رسمی از فوتبال داشته باشیم و قطعاً خیلی زود با آنها به توافق نهایی خواهیم رسید.

ˈفدا حسین مالکیˈ رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نیز در اظهار نظری در این رابطه،گفت: براساس مذاکرات انجام شده،قرارداد برگزاری دیدار خداحافظی با شکوه و بیادماندنی مهدی مهدوی کیا با بازی پرسپولیس و هامبورگ بین باشگاه پرسپولیس و صندوق حمایت از قهرمانان و ورزشکاران به امضا رسید.

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه خوشبختانه این قرارداد نهایی شده،ابراز امیداری کرد که یک بازی خداحافظی در شان این اسطوره اخلاق فوتبال کشور برگزار شود.

مالکی تصریح کرد: توافقات لازم بین پرسپولیس و صندوق حمایت انجام شده و قرارداد همکاری برای برگزاری این بازی منعقد شده و امیدواریم باشگاه پرسپولیس بتواند از مهدی مهدوی کیا که همواره مسائل اخلاقی را در میادین فوتبال رعایت کرده،با برگزاری بازی پرسپولیس و هامبورگ به خوبی تجلیل و قدردانی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر