jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۵۵۹۹۴۸   ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۰۸:۵۵

رئیس جمهور با دفاع کوتاه از وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجلس خواست که رأی بالایی به این وزیر بدهند.

امیدوارم عباسی با رای بالایی در جلسه هیات دولت شرکت کند

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور که صبح امروز یکشنبه برای دفاع از اسدالله عباسی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صحن مجلس حضور یافت حدود 5 دقیقه از این وزیر دفاع کرد و در سخنان کوتاهی به تشریح وظایف این وزارتخانه پرداخت.

احمدی نژاد عباسی را فردی مؤمن، معتقد و کارامد توصیف کرد و گفت: ایشان را همه شما نمایندگان می شناسید چرا که وی دو دوره نماینده مجلس بود و در کمیسیون های مختلف مجلس مسئولیت های مهمی را بر عهده داشت.

رئیس جمهور در ادامه از نمایندگان خواست که رأی بالایی به عباسی بدهند تا وی با این رأی بالا در جلسه هیأت دولت که عصر امروز در ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی تشکیل می شود شرکت کند.

احمدی نژاد با اشاره به سفر پیش روی خود به آذربایجان غربی گفت: سفر برنامه ریزی شده‌ای را در پیش دارم و از همه نمایندگان عذرخواهی می‌کنم.

رئیس جمهور سپس مجلس را ترک کرد تا به ارومیه برود.

هم اکنون موافقان و مخالفان وزیر در حال صحبت کردن هستند.

پس از پایان صحبت موافقان و مخالفان و دفاعیات وزیر، در خصوص صلاحیت عباسی در صحن مجلس رأی گیری بخواهد شد که اگر وی نصف به علاوه یک آرا را کسب کند به عنوان وزیر در این وزارتخانه مشغول به کار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر