Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
فرهنگی کتاب و ادبیات کد خبر: ۵۵۹۸۱۳ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۲۱:۰۶

جشنواره ملی داستان کوتاه خلیج فارس با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

معرفی برگزیدگان جشنواره داستان کوتاه خلیج فارس

بر اساس آرای هیات داوران این جشنواره در بخش خلیج فارس بهگین اروند از شوش تندیس جشنواره و عنوان نخست را کسب کرد و هادی سالارورزی از شوش به مقام دوم رسید.

حامد جلالی از قم و زهره زنگنه از بوشهر به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند.

در بخش آزاد جشنواره ملی خلیج فارس نیز محمد رضا شرفی از ورامین تندیس جشنواره و مقام نخست را کسب کرد و صابر محمدی از گچساران دوم شد.

در این بخش سروش علیزاده از رشت نیز عنوان سوم را بدست آورد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در آیین اختتامیه این جشنواره با بیان اینکه خلیج فارس بخشی از هویت ما ایرانیان است و ملت ایران اجازه نخواهند داد بخشی از هویتشان نادیده گرفته شود گفت: جشنواره خلیج فارس فرصتی مغتنم برای گرامیداشت یاد و خاطره کسانی است که در طول تاریخ از این هویت ملی در برابر تجاوز بیگانگان دفاع کردند.

امین کمالوندی افزود: یک هزار و 147 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است و این آثار طی سه مرحله داوری شدند که در نهایت 70 اثر از سوی هیات داوران به بخش مسابقه راه یافت و از این تعداد 31 داستان نویس به این جشنواره دعوت شدند و طی سه روز در شهر یاسوج به رقابت پرداختند.

وی با بیان اینکه احمد آرام، مجید قیصری و حسن بهرامی داوری آثار راه یافته به این جشنواره را بر عهده داشتند گفت: آثار در دو بخش آزاد و خلیج فارس داوری شدند و در نهایت در هر بخش سه نفر حائز رتبه های برتر شناخته شدند. (واحد مرکزی خبر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
پیشخوان بیشتر