jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۵۵۵۰۲۷ ۲۸ فروردين ۱۳۹۲  |  ۲۱:۱۵

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی از افزایش دستمزد آموزش‌دهندگان طرح «فرد به فرد» از مهر ۹۲ خبر داد.

علی باقرزاده، در گفت‌وگو با فارس با بیان این‌که در سال 91 بیش از 53 درصد عملکرد نهضت سوادآموزی از طریق طرح آموزش‌های فرد به فرد بوده است، افزود: 330 هزار نفر در سال گذشته تحت پوشش آموزش‌های فرد به فرد قرار گرفتند و باسواد‌شدند.

وی به دستمزد آموزش‌دهندگان طرح آموزش‌های فرد به فرد اشاره کرد و گفت: این میزان در استان‌های مختلف، متفاوت است و بین 360 تا 480 هزار تومان به آموزش‌دهنده در صورت قبولی فرد بی سواد، پرداخت می‌شود.

باقرزاده توضیح داد: در هر استان کمیته‌ای داریم که هزینه تمام شده آموزش را با مؤلفه‌هایی تعیین و محاسبه می‌کند به این منظور، بخشنامه سال 92 را به استان‌ها ابلاغ کردیم و استان‌ها در حال بررسی و اعلام قیمت‌های پیشنهادی هستند که از مهر 92 اجرا می‌شود و تا شهریور 93 ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر