jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۵۲۵۸۲   ۱۹ فروردين ۱۳۹۲  |  ۱۸:۳۶

در حالی که علی سرتیپی از اکران «گذشته» تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی خبر می‌دهد، جواد شمقدری، رئیس سازمان سینمایی، اکران این فیلم را در صورتی امکان‌پذیر می‌خواند که با موازین جمهوری اسلامی ایران هماهنگی داشته باشد.

جواد شمقدری در پی اعلام علی سرتیپی مبنی بر اکران فیلم «گذشته» در ایران به ایسنا گفت: اگر تصاویر و موضوع این فیلم با موازین جمهوری اسلامی هماهنگ باشد، برای اکران مشکلی نخواهد داشت. با این فیلم ‌هم مانند آثار دیگر برخورد خواهد شد و باید شورای پروانه نمایش آن را ببیند و نظر بدهد.

علی سرتیپی، مدیرعامل فیلمیران درباره پخش این فیلم گفت: در حال مذاکره برای اکران همزمان فیلم «گذشته» تازه‌ترین ساخته فرهادی در ایران هستیم و امیدواریم بتوانیم در خردادماه اکران آخرین ساخته اصغر فرهادی را با زیرنویس فارسی داشته باشیم.

او ادامه داد: قرار است نسخه‌ای از این فیلم هفته آینده برای بازبینی به اداره کل نظارت و ارزشیابی ارسال شود و در حال حاضر نیز با رئیس سازمان سینمایی و مدیر اداره کل نظارت و ارزشیابی در حال مذاکره هستیم. سرتیپی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم اگر اصغر فرهادی وقت پیدا کند، نسخه دوبله‌‌شده‌ای از این فیلم آماده کنیم، اما با توجه به درگیری‌های این کارگردان برای اکران آخرین ساخته‌اش در آمریکا و اروپا بعید بدانم چنین اتفاقی بیفتد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر