jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۸۹۷۹   ۲۱ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۰:۴۸

برترین‌های ورزش ایران در سال 1391 که به همت شورای هماهنگی ورزش رادیو انتخاب شده‌اند، طی مراسمی در روز چهارشنبه بیست و سوم اسفند در ساختمان شهدای رادیو معرفی می‌شوند.

دبیر شورای هماهنگی ورزش صدا و مدیر رادیو ورزش در این باره به جام‌جم گفت: مراسم انتخاب برترین‌های ورزش ایران از سال 1383و به همت شورای هماهنگی ورزش رادیو آغاز به کار کرد و همه ساله این انتخابات با استقبال مردم و اهالی ورزش انجام می‌شود. امسال نیز با توجه به نتایج ورزشکاران ایرانی در مسابقات المپیک و پارالمپیک این انتخابات با شکوه بیشتری برگزار شد.

مجید ندیری افزود: انتخاب برترین‌های ورزش ایران در سال 1391 از اول دی ماه هرروز به مدت نیم ساعت در جدول پخش برنامه‌های رادیو ورزش قرار گرفت و تا سه‌شنبه بیست و دوم اسفند یعنی یک روز مانده به معرفی ورزشکاران برتر ادامه خواهد داشت. در این نظرسنجی که به صورت تلفنی، اینترنتی و پیامکی در شبکه‌های ورزش، جوان، تهران، صدای‌آشنا و ایران‌صدا بصورت همزمان و هماهنگ صورت گرفته است حدود 70 هزار نفر از قهرمانان،مربیان، مدیران ورزش، خبرنگاران، کارشناسان و مردم علاقه‌مند، سه ورزشکار مرد، سه ورزشکار زن، سه ورزشکار جانباز و معلول، یک مربی برتر و یک ورزشکار اخلاق مورد نظر خود را انتخاب کرده‌اند.

ندیری گفت: با توجه به کامل بودن این نظرسنجی، انجمن تخصصی نویسندگان، عکاسان و خبرنگاران ورزشی نیز با اعلام مشارکت در این امر، ورزشکاران برگزیده در این مراسم را به عنوان برترین‌های این انجمن پذیرفته و اسامی ورزشکاران را به انجمن جهانی نویسندگان ورزشی (ایپز) رسما اعلام خواهد کرد.

مدیر رادیو ورزش افزود: مراسم پایانی انتخاب ورزشکاران برتر سال 91 چهارشنبه بیست و سوم اسفند، ساعت 9 در استودیوی شماره یک ساختمان شهدای رادیو و با حضور بزرگان ورزش ایران برگزار می‌شود و به برگزیدگان تندیس ویژه و لوح سپاس اهدا خواهد شد. این مراسم به طور زنده از شبکه رادیویی ورزش روی موج FM ردیف 92 مگاهرتز پخش خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر