jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۶۸۶۳   ۱۴ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۰۳

همایش موسسات اعتباری غیربانکی؛ الزامات و چالش‌ها به عنوان نخستین گردهمایی مشترک بانک مرکزی و موسسات مالی و اعتباری فعال کشور، شانزدهم اسفند با حضور مقامات ارشد بانکی در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، این همایش توسط پژوهشکده پولی بانکی بانک مرکزی و با مشارکت موسسات مالی و اعتباری مورد تائید بانک مرکزی در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران برپا می‌شود.هدف از برگزاری این همایش، بررسی چالش‌هایی که موسسات مالی و اعتباری با آن مواجهند و ارائه راهکار برای آن اعلام شده است.

نقش این موسسات در نظام مالی کشور، چالش‌های تبدیل وضع این موسسات، تعامل بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری، شاخص‌های سلامت این موسسات و راهکارهای نظارت بر آنان ازجمله محورهای این همایش است.

در این همایش چند موسسه مالی و اعتباری به ارائه گزارش عملکرد خود پرداخته و مدیران عامل چند بانک تبدیل وضع شده از تجارب ارتقای این موسسات به بانک سخن می‌گویند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر