jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۳۷۰۶   ۰۵ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۲۵

شمارش آرای انتخابات نظام پزشکی در تهران دیروز به پایان رسید و نتایج آرا در شهرستان‌ها نیز تا ظهر امروز اعلام می‌شود.

مراد هاشم‌زهی، رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی در گفت‌وگو با ایسنا طی گزارشی اعلام کرد: علیرضا زالی با 1917 رای، ‌ علی فتاحی با 1095 رای، علی‌اصغر پیوندی با 1064 رای،‌ محمدحسین بدخش با 946 رای، ایرج خسرونیا با 926 رای،‌ حسن هویدا با 904 رای،‌ محمدمهدی حفیظی با 869 رای، احمد شجاعی با 760 رای، محمدمهدی قیامت با 664 رای و گلمکانی با 615 رای بیشترین آرا را در گروه پزشکان به خود اختصاص دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر